AS "Signet Bank" piešķīrusi finansējumu 2 miljonu eiro apmērā Latvijā lielākajai privātajai enerģētikas uzņēmumu grupai "AJ Power" dabasgāzes krājumu finansēšanai.

Viens no enerģētikas uzņēmumu grupas "AJ Power" darbības virzieniem ir dabasgāzes tirdzniecība un piesaistītais finansējums tiks izmantots uzņēmuma dabasgāzes krājumu palielināšanai gaidāmajam ziemas periodam, tādējādi aizvien stiprinot tā konkurētspēju tirgū.

"AJ Power" uzņēmumu grupas vadītājs Roberts Samtiņš, atzinīgi vērtē notikušo finansējuma piesaisti: "Mēs augsti novērtējam bankas spēju iedziļināties sarežģītu finansēšanas darījumu realizēšanā, tāpēc esam gandarīti, ka mūsu sadarbība ar "Signet Bank" turpinās un esam veiksmīgi piesaistījuši vēl vienu finansējumu. Papildu investīciju piesaiste bija nozīmīga, jo mēs aizvien turpinām būtiski kāpināt apjomus un paplašināt piedāvāto pakalpojumu klāstu. Šāda iespēja mums ļaus esošajiem klientiem piedāvāt vēl konkurētspējīgākus sadarbības nosacījumus, kā arī piesaistīt jaunus klientus."

"Mēs augsti novērtējam veiksmīgo ilgtermiņa sadarbību ar uzņēmumu grupu "AJ Power" un esam gandarīti, ka atkārtoti varam būt nozīmīgs partneris uzņēmuma attīstībā un nosprausto mērķu realizēšanā. Uzņēmumu finansēšana ir viena no "Signet Bank" prioritātēm, tāpēc esam priecīgi sniegt nepieciešamo finansiālo atbalstu uzņēmumam, kas veiksmīgi darbojas Latvijā," stāsta "Signet Bank" valdes priekšsēdētājs Roberts Idelsons.

Finansējuma piesaistīšanu un darījuma strukturēšanu ar banku veica investīciju pārvaldes un finansējuma piesaistes uzņēmums "LR Capital".