Pilnveidojot un attīstot digitālo pakalpojumu segmentu šodien, 20. aprīlī, darbu sāk "Baltic International Bank" jaunā internetbanka, kas piedāvā uzlabotu funkcionalitāti, ērtāku lietotāja pieredzi, kā arī aktualizētus drošības risinājumus.

Jānis Osis, "Baltic International Bank" Digitālo kanālu attīstības vadītājs, informē: "Projektā akcents tika likts uz diviem būtiskiem faktoriem: drošība, kam mūsdienās tiek pievērsta pastiprināta uzmanība, otrs - lietojamība, kas lielā mērā diktē noteikumus digitālajā vidē, lai lietotājs intuitīvi, ērti varētu strādāt, izmantojot konkrētā brīdī pieejamo ierīci, vai tas būtu telefons, dators vai planšetdators."

Jaunās internetbankas sākumlapā apkopota informācija par maksājumu kontiem un produktiem, ar iespēju internetbanku pielāgot katra klienta individuālajām prasībām. Lietošanas ērtībai ir izstrādāta pārskatāma internetbankas navigācija, kas ļaus: ērti piekļūt un veikt maksājumus, saņemt informāciju par darījumiem kontā, kontrolēt norēķinu kontus, informāciju par maksājumu kartēm, termiņnoguldījumiem un kredītu statusu, kā arī pieteikties un veikt izmaiņas bankas pakalpojumos.

Jaunā internetbanka ļaus veikt maksājumu parakstīšanu un pieteikumu apstiprināšanu vairākos līmeņos, piedāvās ātro maksājumu funkciju, tos izvēloties no saņēmēju saraksta. Izstrādāta arī gudrā maksājumu forma, kas pielāgojas klienta ievadītajai informācijai. Ātrai un ērtai vairāku maksājumu apstrādei ieviests maksājumu imports un maksājumu pārskatu eksports, pievienota meklēšanas funkcija, kā arī iespēja vienlaikus apstiprināt vairākus maksājumus. Jaunie uzlabojumi nodrošinās vienkāršu un ērtu finanšu pārskatu sagatavošanu un darījumu veikšanu.

Jauno internetbanku "Baltic International Bank" izstrādāja sadarbībā ar "ETRONIKA" – fintech uzņēmumu ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi.

"Baltic International Bank" jaunās internetbankas izstrādē sadarbojās arī ar Latvijas IT tehnoloģiju attīstības uzņēmumu "Confero Technologies".

Pāreja uz jauno internetbanku notiks pakāpeniski. Līdz š. g. 31. maijam paralēli darbosies gan jaunā, gan esošā internetbankas versija. Sākot ar š.g. 1. jūniju, klientiem būs pieejama tikai jaunā internetbankas versija. Ikviens internetbankas lietotājs saņems paziņojumu e-pastā, ka viņa datu pārcelšana ir pabeigta. Tie "Baltic International Bank" klienti, kuri sadarbību ar banku uzsāks pēc 20. aprīļa, uzreiz varēs izmanot jauno internetbankas versiju.