AS Frigate izveidojusi 100% meitas sabiedrību Lietuvā - Frigate Pay UAB, liecina kompānijas paziņojums Nasdaq Riga. 

Jaunās kompānijas apmaksātais pamatkapitāls ir 400 tūkstoši eiro. Līdz ar jaunas kompānijas dibināšanu Frigate uzņēmumu grupa paplašinās arī sniegto pakalpojumu klāstu, jo paredzēts, ka jaunā meitas sabiedrība sniegs elektroniskās naudas iestādes pakalpojumus, un pašlaik tiek gatavoti dokumenti, lai saņemtu Lietuvas Centrālās bankas licenci. 

AS Frigate, dibināta 2015. gadā Latvijā, ir starptautiska uzņēmumu grupa, kas šobrīd darbojas Šveicē, Luksemburgā, Singapūrā, Lietuvā un Latvijā un sniedz pakalpojumus dažādās investīciju jomās atbilstoši klientu vajadzībām. 

AS Frigate piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kas dod iespēju ieguldītājiem piekļūt vērtspapīriem - ieguldījumu konsultācijas, portfeļu pārvaldīšana, pasūtījumu izpilde klientiem, strukturēti produkti dažādiem klientu veidiem, investīciju darījumu dokumentācijas pārvaldība un palīdzība uzņēmumiem piesaistīt līdzekļus kapitāla tirgos. 

AS Frigate personālam ir piešķirtas visas licences, kas nepieciešamas darbam vērtspapīru tirgū, kā arī tam ir plaša pieredze darbā ar dokumentāciju un sadarbības pieredze ar regulējošajām iestādēm. Uzņēmuma speciālisti ir regulējošās iestādēs atbilstoši sertificēti darbinieki noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas (NILL) novēršanas jomā.