Viens no lielākajiem nebanku aizdevējiem Latvijā SIA "ExpressCredit", kas pazīstams ar tā pārvaldītajiem zīmoliem "Banknote" un "VIZIA", mainījis juridiskās personas nosaukumu.

Turpmāk darbiniekiem, klientiem, sadarbības partneriem, investoriem un regulatoriem uzņēmumu grupa būs zināma kā SIA "DelfinGroup", informē uzņēmuma vadītājs Didzis Ādmīdiņš. 

Jaunā korporatīvā identitāte ietver ne tikai jaunu nosaukumu, bet arī vīziju, misiju un pilnveidotas vērtības. Sadarbības noteikumi nemainīsies un nav jāpārslēdz spēkā esošie līgumi.

Līdz ar jauno korporatīvo identitāti, atjaunota arī uzņēmuma misija - radīt un sniegt vienkāršus, pielāgotus finanšu risinājumus cilvēkiem. 

Jaunais zīmola uzstādījums: pielāgoti finanšu risinājumi (Custom finance solutions - angļ.val.).

Kā skaidro D.Ādmīdiņš, zīmola maiņa bija nepieciešama, lai pilnīgāk atspoguļotu to, ko uzņēmums dara un vēlas darīt. Uzņēmums un tā grupas uzņēmumi jau šobrīd sniedz daudzveidīgus nebanku kreditēšanas pakalpojumus, kā arī strādā pie jaunu, pielāgotu finanšu risinājumu radīšanas. 

!Nosaukums ir veidots ar skatu nākotnē, paredzot iespēju grupai augt jaunu finanšu produktu un pakalpojumu ziņā.

Kopš darbības uzsākšanas 2009. gadā, straujāko izaugsmi uzņēmums piedzīvojis tieši pēdējos gados. Tas panākts, nodrošinot augstu klientu servisu, veicinot pakalpojumu ērtumu un to pieejamību tiešsaistē un ieguldot informāciju sistēmās un datu apstrādē. Klienti arī novērtē 87 filiāļu tīklu visā Latvijā, kurš tiek regulāri pilnveidots un attīstīts.

Jaunais nosaukums būs veiksmīgs un piedāvātajiem produktiem ļoti piemērots, pārliecināts ir Ādmīdiņš.

Uzņēmums norāda, ka zīmola "Banknote" klientiem, apmaksājot rēķinus, turpmāk jānorāda jaunais uzņēmuma nosaukums. Savukārt zīmola "VIZIA" klientiem maksājuma rekvizīti nemainās.

Db.lv jau vēstīja, ka "ExpressCredit" 2019.gadā plāno apgrozījuma pieaugumu par 9% un konsolidētā neto kredītportfeļa pieaugumu 40% apmērā, liecina kompānijas paziņojums Nasdaq Riga. 2018. gadā uzņēmums nodokļos samaksājis 2,7 miljonus eiro.