Luminor banka piešķīrusi finansējumu 680 tūkstošu eiro apmērā vienam no vadošajiem farmaceitisko produktu vairumtirdzniecības un loģistikas pakalpojumu sniedzējiem Baltijā SIA Oribalt Group.

Piešķirtais finansējums paredzēts ilgtermiņa investīcijām darbības paplašināšanai, lai teju divkāršotu medicīnisko preču uzglabāšanas jaudu.

Ar Luminor piešķirto finansējumu uzņēmums SIA Oribalt Group plāno pārcelt biznesu uz lielākām un piemērotākām noliktavas un biroja telpām ar kopējo platību 4500 kvadrātmetri. Jaunās biroja telpas tiek plānotas 500 kvadrātmetru, bet noliktava - 4000 kvadrātmetru platībā, kas ir par 1400 vairāk nekā telpas, kurās uzņēmums uzglabāja farmācijas un veselības aprūpes produktus līdz šim.

"Pandēmijas laikā likumsakarīgi pieauga pieprasījums pēc dažādiem medikamentiem un citām medicīnas precēm. Līdz ar to arī farmaceitisko produktu vairumtirgotājiem nācās attīstīties, pielāgojoties jaunajiem biznesa apstākļiem un arvien pieaugošiem pieprasījumam. Labprāt atbalstam Oribalt Group to nākamajā izaugsmes posmā, lai turpinātu pilnveidot zāļu vairumtirdzniecību un farmaceitisko produktu izplatīšanas un loģistikas pakalpojumus," stāsta Ilze Zoltnere, Luminor Korporatīvā departamenta vadītāja.

SIA Oribalt Group darbojas visās trīs Baltijas valstīs, nodrošinot plašu produktu un pakalpojumu klāstu. Latvijā uzņēmums galvenokārt veic farmaceitisko produktu vairumtirdzniecību, piedāvā noliktavas un loģistikas pakalpojumus, kā arī sniedz veselību veicinošu produktu virzību tirgū. Vienlaikus uzņēmums piedāvā reklāmas un mārketinga pakalpojumus farmaceitisko produktu ražotājiem, kā arī tam pieder tiešsaistes aptieka. 

SIA Oribalt Group ir dibināta 2017.gada oktobrī pēc Oriola Oy meitasfirmu iegādes Baltijas valstīs. Uzņēmums nodrošina zāļu, medicīnas preču, uztura bagātinātāju, kosmētikas un citu preču vairumtirdzniecības, mazumtirdzniecības un loģistikas pakalpojumus visās trīs Baltijas valstīs.