AS “Reģionālā investīciju banka” (RIB) piešķīrusi SIA “Arsenal Industrial” līzingu viena miljona eiro apmērā jaunas celtniecības tehnikas iegādei, tādējādi sekmējot  klientiem piedāvātās celtniecības tehnikas sortimenta paplašināšanu un palielinot tehnikas nomas iespējas. 

SIA “Arsenal Industrial” ir viens no vadošajiem būvtehnikas nomas un tehnikas iegādes pakalpojumu sniedzējiem Baltijā ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi būvniecības nozarē. Ik gadu uzņēmums apkalpo vairāk nekā 3500 klientus, noslēdzot 20 000 tehnikas nomas līgumu.

“Apkalpojot klientus visās trijās Baltijas valstīs, redzam, ka pēdējo gadu laikā palielinās pieprasījums pēc celtniecības tehnikas nomas pakalpojuma. Tas skaidrojams ar celtniecības pasūtījumu mainīgo pieprasījumu, dažādiem nestandarta objektiem, tai skaitā dīkstāvēm, kā arī cenu pieaugumu jaunās tehnikas segmentā. Klientiem arvien svarīgāka ir sniegtā pakalpojuma kvalitāte un ātrums – klienti vēlas savos būvniecības objektos saņemt savlaicīgi piegādātu, apkoptu, apdrošinātu tehniku, tai skaitā bieži ar tehnikas operatora pakalpojumu un nereti nestandarta darba laikos. Tehnoloģijas turpina strauji attīstīties, un būvniecības nozare nav izņēmums. Tas attiecas ne tikai uz celtniecības tehniku, bet arī uz klientiem piedāvātā servisa kvalitāti. Pateicoties digitālajiem informācijas tehnoloģiju risinājumiem, saviem klientiem nodrošinām iespēju visus pakalpojumus noformēt attālināti, ko klienti šodien ļoti novērtē,” stāsta SIA “Arsenal Industrial” valdes loceklis Gints Vanags.

SIA “Arsenal Industrial” 10 gadu laikā pārdevis vairāk nekā 500 miniekskavatorus Baltijas valstīs un Latvijā ir līderis šajā produktu grupā. Uzņēmums arvien cenšas paplašināt klientiem piedāvātās celtniecības tehnikas sortimentu. “Ar jaunākās paaudzes celtniecības tehnikas un instrumentu palīdzību iespējams gan optimizēt procesus, gan nodrošināt efektīvāku darbu. Lai turpinātu attīstīties, arī šogad nolēmām paplašināt klientiem piedāvāto preču sortimentu un meklējām izdevīgākos finanšu risinājumus to iegādei. Izmantojot RIB līzinga pakalpojuma iespējas, iegādāsimies jaunus ekskavatorus un iekrāvējus,” stāsta Gints Vanags.

“Uzņēmumi, lai varētu augt un attīstīties, realizēt savus plānus un ieceres, meklē papildu finanšu līdzekļus. Atrast piemērotāko un klientam izdevīgāko risinājumu iespējams, tikai iedziļinoties nozares specifikā un individuāli izvērtējot katru projektu. Un tieši tāda ir RIB pieeja, pateicoties kurai stratēģiski turpinām palielināt Latvijas uzņēmējiem sniegtā finansējuma apmērus, piemēram, šī gada pirmajā ceturksnī RIB sniegtā finanšu līzinga pakalpojuma apmērs Latvijas uzņēmējiem, salīdzinot ar pērnā gada pirmo ceturksni, pieaudzis par 25,3 %. Līdzīgi kā pērn, arī šogad turpinām aktīvi strādāt ar Latvijas uzņēmējiem, kuri tic sava biznesa izaugsmei, kuriem ir eksporta potenciāls un kuri meklē papildu finanšu līdzekļus biznesa projektu realizēšanai,” atzīmē Aleksandrs Jakovļevs, RIB valdes priekšsēdētājs.