Līdz 27. oktobrim Latvijas Universitātes (un arī citu augstskolu) studenti neatkarīgi no studiju līmeņa un fakultātes ir aicināti pieteikt savas idejas un komandas dalībai LU studentu Biznesa inkubatora jaunajā sezonā.

Pieteikties atbalstam biznesa uzsākšanai var visu Latvijas augstskolu studenti neatkarīgi no studiju līmeņa un specializācijas, pie nosacījuma, ka komandā ir vismaz viens LU students. Pieteikšanās elektroniski - aizpildot anketu http://bit.ly/lusbi8.

Pēc divām nedēļām - 22. oktobrī plkst. 17:00 vecajā LU Bioloģijas fakultātē Kronvalda bulvārī notiks Matchmaking night, kur topošie un esošie jaunie uzņēmēji varēs atrast sev komandas biedrus un pat biznesa idejas, ar ko startēt dalībai inkubatorā šosezon. Vairāk par pasākumu: https://www.facebook.com/events/2160509497589709/

Vispirms LU studentu Biznesa inkubators piedāvā saviem dalībniekiem pārbaudīt biznesa idejas dzīvotspēju 3 mēnešu pirms-inkubācijas programmā, kas ir balstīta uz Stīva Blanka (Steve Blank) izstrādātas metodoloģijas. Šogad jaunie uzņēmēji, kuri veiksmīgi izies pirmo etapu un piedalīsies inkubatora organizētajā «Demo dienā» februāra sākumā, varēs pretendēt uz naudas balvām, pateicoties ERAF līdzfinansētam projektam.

Labākajiem pirms-inkubācijas dalībniekiem piedāvās iespēju turpināt attīstību inkubācijas programmā nākamos 6 mēnešus un saņemt stipendiju 200 EUR (bakalaura un maģistra studentiem) un 228 EUR (doktorantūras studentiem) apmērā.

Visiem inkubatora sezonas dalībniekiem ir pieejamas biroja, pasākumu (semināru) un ražošanas telpas, kā arī iespēja izmantot 3D printerus un lāzergriezēju. Lai tiktos ar potenciālajiem klientiem un veiktu pirmās sava produkta pārdošanas, dalībnieki piedalās Inovāciju stendā Modes un izklaides centrā «Rīga Plaza», savukārt profesionālu foto, video un mārketinga materiālu izveidei ir pieejama studija Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes telpās.