
SIA Raibum piedāvā personalizētus ceļošanas koferus un aksesuārus – koferi iespējams individualizēt ar jebkādu fotogrāfiju vai attēlu
«Līdz šim ceļošanas koferi bija diezgan vienmuļi, vienveidīgi. Ceļojot nereti gadās situācijas, kad katram trešajam ir viens un tas pats kofera modelis, cilvēki sien lentītes vai kā citādāk cenšas izcelt savējo. Mēs nolēmām apturēt šo garlaicību un piedāvāt kaut ko interesantāku, dodot iespēju ceļotājiem noteikt savu stilu, izveidot jebkādu kofera dizainu, kāds vien ienāk prātā,» stāsta Ritvars Straume, SIA Raibum vadītājs.
Raibum ir divas mērķauditorijas – privātpersonas un uzņēmumi. Ritvars uzskata, ka personalizēts koferis kompānijas korporatīvajās krāsās ir labs veids, kā arī uzņēmumam kļūt pamanāmākam. «Tā ir jauna iespēja mārketingā. Šāds koferis kļūst par ceļojošu uzņēmuma reklāmu. Koferi kļūst interesanti kā dāvana uzņēmuma labākajiem darbiniekiem vai īpašiem klientiem. Cenas ziņā to nevar salīdzināt ar apdrukātu pildspalvu, bet šis ir kaut kas nebijis, un par intereses trūkumu nevaram sūdzēties,» viņš uzskata.
Koferi pēc uzņēmuma pasūtījuma ražoti Ķīnā. «No ražotājvalsts noteikti nevajag baidīties. Mēs paši veicām testus, izceļojām ar tiem gan Eiropu, gan Āziju, lai pārliecinātos, ka šis ražotājs ir pietiekami kvalitatīvs,» apgalvo Ritvars.
Visu rakstu Palīdz izcelties ceļotājiem lasiet 6. februāra laikrakstā Dienas Bizness.
Abonējiet, lai saņemtu laikrakstu ik dienu.
Populārākie
- Luksuss preces kā ieguldījums: iegādāties Hermès rokassomiņu vai ražotāja akcijas?
- Bils Geitss divdesmit gados labdarības projektiem ziedos 99% bagātības
- Mērķē kļūt par vadošo viesabonēšanas eSIM pārdevēju Ziemeļeiropā
- Latvijas jaunās fintech ēras sākums: kā xpate piekļuve SEPA veicina pārmaiņas
- Kalve Coffee paplašinās Tallinā