SIA Bee Bite paplašina sadarbības partneru tīklu

Saldus uzņēmums Bee Bite paplašinājis produktu klāstu un sācis eksportu uz Somiju, par aktualitātēm stāsta tā līdzīpašniece Anete Ozoliņa. Turklāt bišu maizes pastilu ražotājs ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Liepājas biznesa inkubatora atbalstu pastiprinās mārketingu un izstrādās jauna veida iepakojumu. 

Pirmajā darbības sezonā Bee Bite piedāvāja tikai parastās bišu maizes pastilas. Nākamajā gadā uzņēmums sāka ražot veselīgās konfektes ar upeņu, brūkleņu un smiltsērkšķu garšu, kā arī asorti iepakojumu. Pagājušajā gadā radīta bišu maize ar ābolu un kanēļa garšu. Šobrīd tā arī ir iecienītākā gan bērnu, gan pieaugušo vidū. «Ābols dod saldumiņu,» paskaidro Anete. Tomēr daļa klientu aizvien izvēlas tīru bišu maizi, jo uzskata, ka šāds produkts ir augstvērtīgāks uzturvērtības ziņā nekā tas, kurā ir ogu piedevas. 

Pats jaunākais Bee Bites produkts ir pastilas ar kaņepju proteīnu. Tas bagāts aminoskābēm un piemērots sportistiem. «Tas vairs nav uztura bagātinātājs, bet pārtikas produkts, jo pievienojam desmit procentu kaņepju proteīna, kas ražots tepat, Latvijā, » stāsta Anete. Arī ogu piedevas iegādājas no Latvijas ražotāja, kas tās piegādā kaltētā veidā. Turklāt tās nav spiedpaliekas, bet tiek pārstrādātas veselas ogas, saglabājot maksimāli daudz vitamīnu. 

Pērn tika realizēts aptuveni 600 kilogramu gatavās produkcijas. Apjoms ar katru gadu pieaug. Datu bāzes Lursoft dati rāda, ka pērn uzņēmuma apgrozījums bija 30,2 tūkstoši eiro, bet peļņa – 11,6 tūkstoši eiro. 

Turpmāki eksperimenti, paplašinot sortimentu, pagaidām nav plānoti. Tagad laiks strādāt pie apjomu kāpināšanas un sadarbības partneru tīkla. Šogad sākts produkcijas eksports uz Somiju. Sadarbības partneri uzrunājuši paši – viens no uzņēmējiem pēc tautības ir latvietis. Viņi produkciju tirgo internetveikalā. «Somiem produkts patīkot, jo tas ir ērti lietojams, pieejamas dažādas garšas,» par atsauksmēm stāsta Anete. Bee Bitei būtisks faktors ir tas, ka Somijā klienti par kvalitatīvu produktu gatavi maksāt atbilstošu cenu. Visu rakstu lasiet 26. septembra laikrakstā Dienas Bizness, meklējot tirdzniecības vietās.

Abonē (zvani 67063333) vai lasi laikrakstu Dienas Bizness elektroniski!

Abonējiet, lai saņemtu laikrakstu ik dienu.