Ņemot vērā, ka pandēmijas laikā vairums gan strādā, gan sporto mājās, pieaudzis pieprasījums pēc sporta un komforta apģērba.

Zīmols Wings Activewear piedāvā Latvijā ražotus sieviešu sporta apģērbus dažādām aktivitātēm – fitnesam, skriešanai, jogai, pilatēm u.c. Apģērbi ir piemēroti gan iekštelpām, gan aktivitātēm brīvā dabā. Jaunākās kolekcijas apģērbi ir dabai draudzīgi, ražoti no pārstrādātas plastmasas un okeāna atkritumiem. Zīmola izveidotāja Beatrisa Trušina stāsta, ka, veidojot turpmākās kolekcijas, Wings Activewear paliks pie šīs auduma izvēles, jo atsaucība pārstrādātam, dabai draudzīgam apģērbam ir ļoti liela. 

Viss apģērbu ražošanas process notiek Rīgā. Šobrīd zīmols sadarbojas ar divām sporta apģērbu ražotnēm, kuras realizē Wings Activewear idejas un padara tās par reālu produktu.

Vēl viena ideja par komforta apģērbu ražošanu radās pirms pieciem gadiem, kad Paulas Lores mīlestība uz kustību un mākslu tika apvienota zīmolā MUTA. "Atskatoties tagad, tas bija stāsts par mutāciju – mainīšanos līdzi laikam. MUTA tika nolikta atstatus līdz 2019. gadam, kad radās sajūta, ka šis ir īstais laiks, kad turpināt iesākto jaunā veidolā un komandā," komentē zīmola MUTA dizainere un līdzdibinātāja P.Lore. Zīmola mērķis ir domāt ilgtspējības virzienā, tādēļ produktu ražošanā izmanto kokvilnas audumus. Vaicājot par investīcijām biznesa uzsākšanai, P. Lore stāsta, ka primāri tas noteikti ir cilvēku laiks. Jāņem vērā, ka visām trīs komandas meitenēm šis ir darbs brīvajos mirkļos ar mērķi, ka kādu dienu varēs pilnībā nodoties MUTAi.

Visu rakstu lasiet 11.maija žurnālā Dienas Bizness!

ABONĒJIET, lasiet elektroniski vai meklējiet preses tirdzniecības vietās!