Ņemot vērā, ka uzsākoties jaunam mācību gadam izglītības iestādēs, infekcijas slimības, arī Covid-19, ir aktuāls jautājums, jāievēro jauni veselības drošības standarti publiskās vietās. Jaunie piesardzības pasākumi jāievēro ne tikai skolās, augstskolās un bērnudārzos, bet jebkurā vietā, kur iespējama cilvēku pulcēšanās, kā piemēram, veikalos, birojos, slimnīcās, stacijās un citur. 

Izvēloties risinājumus, kā pasargāt sevi, kolēģus un klientus no iespējamiem saslimšanas draudiem, jāmeklē labākais risinājums vai risinājumu kopums. Ir svarīgi izvērtēt piedāvājumus, risinājumu kvalitāti un uzticamību. Lai nekļūdītos ar savu izvēli, vieglākais risinājums ir vērsties pie pārbaudītiem un uzticamiem uzņēmumiem. SIA Tomega, profesionāļi tehnoloģiju jomā ar vairāk kā 15 gadu profesionālo vēsturi, ir izveidojis tehnoloģisku risinājumu, kas maksimāli ierobežo iespējamu vīrusu izplatību – automātiska bezkontakta roku dezinfekcijas iekārta ar distances ķermeņa temperatūras mērīšanas ierīci un sejas atpazīšanas funkciju, kas ir vienīgā pieejamā sistēma, kas atpazīst sejas arī ar uzvilktu sejas masku. 

20200921-1517-1-1.jpg

Roku dezinfekcijas stends dozē dezinfekcijas līdzekli tieši uz rokām, tas ir aprīkots ar LED indikatoru, kas norāda uz darbības procesu un ierīces tehnisko stāvokli, piemēram, dezinfekcijas šķidruma līmeni vai dozēšanas procesu. Tam ir 2.9 vai 5 litru dezinfekcijas šķidruma tvertne, kur 2.9 litri būs pie sienas montējamai iekārtai un 5 litru dezinfekcijas šķidruma tvertne ir uz zemes stāvošai iekārtai. Korpuss ir veidots no izturīga un nerūsējoša metāla, tātad tas būs pasargāts no bojājumiem un drošs publiskai lietošanai. Savukārt temperatūras mērīšanas ierīce darbojas, automātiski atpazīstot sejas un mērot temperatūru no 40 – 60 cm distances ātrāk kā 0.5 sekundes laikā, kas nozīmē, ka viss drošības process, roku dezinfekcija un temperatūras mērījums, aizņems 1-3 sekundes, tātad ierīce var apkalpot lielus cilvēku daudzumus ļoti īsā laika posmā. Temperatūras mērīšanas ierīce ir vienīgā pieejamā tirgū, kas atpazīst sejas arī ar uzvilktu sejas masku, tā var saglabāt līdz 22 400 personu seju datubāzi un ir aprīkota ar 7 collu 1080p HD displeju.

 

Šobrīd ir īstais laiks parūpēties par savu, apmeklētāju, klientu un kolēģu drošību, un īstais laiks pasūtīt šīs iekārtas. Dezinfekcijas iekārtas ir jau uzstādītas vairākās izglītības iestādēs un uzņēmumos, kur darbs un mācības varēs noritēt ierastajā kārtībā, pateicoties šim drošības risinājumam.

Šīs ierīces iespējams gan iegādāties, gan iznomāt īstermiņā un ilgtermiņā, kā arī nomāt ar izpirkumu. Lai uzzinātu vairāk par iekārtu un piedāvājumu, apmeklējiet mūsu mājaslapu – www.tomega.lv vai sazināties ar mums: [email protected] vai +371 67048606.