2023. gadā gūt papildus peļņu ir vieglāk kā jebkad, pateicoties internetam. Ik dienas internetā tiek pārdoti produkti, sniegti pakalpojumi un veikti darījumi. Arī jūs varat gūt papildus ienākumus, ja esiet gatavs ieguldīt nedaudz laiku un, iespējams, apgūt jaunas prasmes.

Aplūkosim 5 reālus veidus, kā jūs varat sākt pelnīt naudu internetā 2023. gadā.

Pārdodiet fotogrāfijas un/vai video tiešsaistes fotobankās

Ja jums padodas fotogrāfēšana vai video filmēšana, tad jūs varat izmantot šo savu talantu, lai gūtu pasīvos ienākumus. Savus materiālus jūs varat pārdot fotobankās, piemēram, Shutterstock, Getty Images vai VideoHive. Šīs fotobankas piedāvā gūt 15-45% peļņu no katra materiāla, kas tiks pārdots. Labākais ir tas, ka katru materiālu ir iespējams pārdot kaut simts reizes un komisijas maksa tiks iegūta katru reizi.

Izveidojiet savu tiešās piegādes veikalu

Tiešā piegāde jeb Dropshipping ir ļoti pievilcīgs biznesa modelis tiem, kas vēlās sākt savu biznesu, bet negrib sākotnēji ieguldīt lielu naudu. Šajā biznesa modelī Jums nav nepieciešams turēt savu noliktavu. Dropshipping biznesa modelī jums būs jāveic tikai mārketings un klientu apkalpošana, bet produktus, iesaiņošanu un piegādi nodrošinās jūsu partneris. jūs nopelnīsiet tik daudz, cik liela būs starpība starp pārdošanas cenu gala lietotājam un summu, ko jūs samaksājāt savam dropshipping partnerim.
Lielisks tiešās piegādes partneris ir Printful. Starp citu, tas ir latviešu radīts uzņēmums, kas ir ieguvis milzu popularitāti visā pasaulē.

Izveidojiet savu interneta veikalu

Tas var likties sarežģīti, bet patiesībā tas ir ļoti vienkārši. Savu interneta veikalu tādās platformās kā WIX vai Mozello jūs varat izveidot pāris stundu laikā bez jebkādām programmēšanas zināšanām. Savā veikalā jūs varat tirgot paša radītas lietas vai importēt produktus, piemēram, no Alibaba. Sāciet lēnām – ievietojiet kaut vai tikai vienu produktu savā veikalā. Līdz ko pārdosiet šo produktu un būsiet izpratuši kā efektīvi pārdot, pievienojiet citus produktus un palieliniet savas mārketinga aktivitātes.

Izveidojiet savus kursus tiešsaistē

Jūs esat kādas jomas eksperts? Jums padodas programmēšana, zīmēšana, matemātika vai kāda cita lieta? Tad jūs noteikti varat papildus nopelnīt internetā! Izveidojot savus tiešsaistes kursus, tos ir iespējams pārdot tādās interneta mācību platformās kā Skillshare, Udemy, Podia un citās. Jūsu izveidotie kursi tiks piedāvāti tūkstošiem interesentu un ja tie būs labi, tad tie var tikt pārdoti simtiem gala lietotāju.

Kļūstiet par virtuālo asistentu

Virtuālais asistents ir ļoti mūsdienīgs veids kā gūt papildus peļņu internetā. Ja jums padodas organizēšana, plānošana un administratīvo darbu veikšana, tad jūs varat kļūt par virtuālo asistentu privātpersonai vai uzņēmumam. Kā virtuālajam asistentam, jums būs jāpārzina dažādas plānošanas programmas, veikli jārīkojas ar mobilajām ierīcēm un datoru, lai izpildītu visus pienākumus. Darbus šajā profesijā varat atrast platformās Fiverr, Freelancer vai uzrunājot potenciālos darba devējus pa tiešo.