MobillyTX 2020. gada sākumā izstrādātais inovatīvais produkts “Mobilly labumi” ieguvis IKT gada balvu “Platīna pele 2020” kategorijā “Uzņēmuma digitālā transformācija”. 

“Mobilly labumi” ir lietotne, kas nodrošina iespēju uzņēmumiem saviem darbiniekiem piešķirt un ērti pārvaldīt dažādus materiālus labumus, piemēram, pusdienas un transporta pakalpojumus.

Darbiniekiem “Mobilly labumi” ļauj ērti norēķināties ar lietotni un uzņēmuma piešķirto naudu pie vairāk nekā 70 pakalpojumu sniedzējiem.

Lietotne šī gada laikā spējusi pieaudzēt lietotāju skaitu par 31 %. Tas panākts, jo risinājums dod iespēju uzņēmumiem samazināt tēriņus – piešķirt “labumus” ir izdevīgāk nekā izmaksāt piemaksas tādā pašā apmērā. Piemēram, nodrošinot “pusdienu labumu”, risinājums palīdz uzņēmumiem ietaupīt, jo likums paredz, ka vienam darbiniekam ēdināšanas izdevumus līdz 480 eiro gadā var neaplikt ar iedzīvotāju ienākuma nodokli un sociālo nodokli.

“Mobilly labumus” novērtē un izmanto arvien vairāk Latvijas uzņēmumu. Šobrīd populārākais “labums” ir tieši ēdināšanas pakalpojumi, taču bieži tiek izmantoti arī transporta izmaksu pakalpojumi, atbalsts attālinātam darbam un citi. Ne tikai Latvijā, bet arī Eiropas līmenī esam unikāli ar to, ka šis risinājums ļauj darbiniekiem piešķirt labumus elektroniskā veidā. Panākumi Latvijas līmenī ir pamats tam, lai šo risinājumu piedāvātu arī citām valstīm,” komentē Valdis Bergs, Mobilly valdes priekšsēdētājs.

“Esam pārliecinājušies, ka apmaksāto pusdienu labumi darbojas arī kā iedarbīgs papildu motivators, piesaistot jaunus darbiniekus. No saimnieciskās puses uzņēmumam tas nozīmē arī līdzekļu ietaupījumu uz darbaspēka nodokļiem, salīdzinot ar tāda paša apjoma piemaksu pie darba algas,” teic Ivita Rozīte, Saf tehnika personāla vadītāja.