Par spīti lietotāju skaita sarukumam, sociālais tīkls draugiem.lv vēl joprojām ir pelņu nesošs un to slēgt negrasās.

Augstākais lietotāju skaits, ko portāls piedzīvojis ir 1,2 miljoni, šobrīd tas mērāms nedaudz virs 300 tūkstošiem unikālo lietotāju. «Draugiem Group» pārstāvis Jānis Palkavnieks biznesa portālam db.lv teic, ka, ņemot vērā Latvijas iedzīvotāju skaitu, tas nebūt nav mazs skaitlis. «Nezinām, kā būs šogad, bet pagājušajā gadā platforma bija pelnoša.»

Lielākā interese par portālu ir tieši Latvijā dzīvojošiem lietotājiem. Par aktīvu lietotāju tiek uzskatīts ikviens, kas portālu lieto vismaz vienu reizi mēnesī. Daļa lietotāju profilus ir dzēsuši, daļa vienkārši paliek neaktīvi. «Ir lietotāji, kas ienāk katru dienu, ir tādi - kas reizi mēnesī,» lietotāju paradumus raksturo J.Palkavnieks.

Portālu slēgt nav plānots, kamēr cilvēki to turpinās lietot un vēl aizvien maksāt par pakalpojumiem. Ienākumi tiek gūti, pārdodot statistikas pakalpojumus. Un visvairāk lietotāji izvēlas portālu izmantot gan saziņai, gan galeriju apskatei.

«Draugiem.lv» komanda strādā arī pie citiem projektiem, piemēram, auto orientēšanās spēle «Road Games», kā arī drīzumā paredzēti jauni projekti. Deviņu cilvēku lielā komanda strādā jaunajās «Draugiem Group» telpās Krasta ielā, 90% uzmanības šobrīd veltot «Road Games» organizēšanai, 10% - portāla vadībai.

J. Palkavnieks par portāla lietotāju tendencēm stāsta: «Ir cilvēki, kas lieto vairākus sociālo tīklu profilus, ir tādi, kas lieto tikai vienu.»

«Draugiem.lv» ir Latvijas pirmā un populārākā pašmāju sociālā tīkla vietne, kas dibināta 2004.gadā.