Revolut ieiet Āzijā

Tehnoloģijas
2019. gada 24. oktobris 13:19

Lielbritānijā bāzētā digitālā banka «Revolut», uzsākot pakalpojumu sniegšanu Singapūrā, iegājusi Āzijas tirgū.

2018.gada laikā uzņēmums Singapūrā veica programmas testēšanu, līdz ar to jau guvis atpazīstamību šajā tirgū un lietotāju skaits sasniedzis 30 tūkstošus.

Uzņēmuma Āzijas un Klusā okeāna reģiona nodaļā, kas ir bāzēta Singapūrā, pašlaik ir nodarbināti divdesmit darbinieki un uzņēmums paredz šo skaitli palielināt līdz sešdesmit turpmāko pāris mēnešu laikā.

Tagad Singapūras iedzīvotāji var izmantot tādus pašus pakalpojumus kā lietotāji citviet pasaulē - iepirkties ārzemēs kādā no 150 valūtām, ceļojumu laikā no internacionāliem bankomātiem izņemt līdz 350 Singapūras dolāriem (230 eiro) mēnesī bez nodevu maksāšanas standarta lietotājiem, un līdz 700 Singapūras dolāriem (460 eiro) augstākās klases premium lietotājiem, kā arī pārskaitīt naudu uz ārzemēm bez komisijas maksas.

«Vidēji Singapūras iedzīvotājs ceļo septiņas reizes gadā, un tajā pašā laikā Singapūras iedzīvotāji kopumā ik gadu pārskaita līdz pat 7 miljardiem dolāru uz ārzemēm,» stāsta Edijs Lī (Eddie Lee), «Revolut» operāciju vadītājs Āzijas tirgū.

Šobrīd reģiona iedzīvotāji ar aplikācijas palīdzību var uzglabāt un apmainīt 14 veidu valūtu, taču uzņēmuma tuvākajos plānos ir šo skaitli palielināt līdz 28, valūtu grupai pievienojot Indijas rūpiju, Filipīnu peso un Malaizijas ringitu.

Patlaban «Revolut» pakalpojumi pieejami Lielbritānijā, Eiropā, Austrālijā, Singapūrā un jau ziņots, ka uzņēmums paredz attīstību arī ASV un Kanādā līdz šā gada beigām. 

«Revolut» tika dibināta 2015.gadā kā digitāla alternatīva tradicionālajām bankām. Uzņēmuma pakalpojumus izmanto vairāk nekā 7 miljoni lietotāju.