SAF Tehnika finanšu gada pirmajā ceturksnī, kas ilga no 1.jūlija līdz 30.septembrim, strādāja ar 3,2 milj. Ls neauditēto apgrozījumu, kas salīdzinājumā ar attiecīgo periodu pirms gada, ir par 91% vairāk.
Savukārt pretēji zaudējumiem pirms gada, SAF Tehnika peļņa pirmajā ceturksnī bija 276,6 tūkst. Ls, liecina uzņēmuma sniegtā informācija NASDAQ OMX Riga.
Uzņēmums paziņojumā atzīmē, ka negatīvu ietekmi deva ziņa par klienta likviditātes problēmām, kas bija iemesls papildus uzkrājumu izveidošanai šaubīgo debitoru parādiem 215 tūkst. Ls apmērā. Parādu plānots atgūt līdz 2011.gada pavasarim, pamatojoties uz jauno, savstarpēji saskaņoto maksājumu grafiku.
SAF Tehnika ir iecerējusi turpināt tās iepriekš nosprausto stratēģiju, attīstot jaunus produktus, pamatojoties uz klientu prasībām. Vienlaikus uzņēmums atzīmē, lai arī ilgtermiņa perspektīva vēl aizvien nav ticami prognozējama, tomēr tuvākajā nākotnē ir sagaidāma zināma stabilitāte.
DB jau rakstīja, ka SAF Tehnika 2009./10. finanšu gadā nopelnīja 1,47 milj. Ls, bet uzņēmuma apgrozījums bija 10,23 milj. Ls.
Populārākie
- CleanR iegādājies 41,25% SIA Ķilupe kapitāldaļas
- Biroju telpu pārvērtības: ekspertu padomi, kā pārveidot jau iepazītas telpas
- Banku darbība atgriežas 70. gados – cilvēciska pieeja mūsdienīgā tehnoloģiskā izpildījumā
- Plaša Latvijas uzņēmēju delegācija dodas uz Japānu
- Everaus Kinnisvara uzsāk obligāciju publisko piedāvājumu