Virtuālās prezentācijas laikā Barselonā Huawei izziņojis virkni jaunu 5G produktu, tostarp salokāmo viedtālruni "Huawei Mate Xs".

Jaunu sarakstā ir arī jaunākās paaudzes "Huawei Wi-Fi AX Series", 5G planšetdatoru "Huawei MatePad Pro 5G", papildinājumus "Huawei MateBook" klēpjdatoru sērijai, kā arī lietotņu platformu "Huawei AppGallery".

Nākamās paaudzes viedtālrunī Huawei Mate Xs ar salokāmo ekrānu atgriezusies populārā četrkāršā "SuperSensing Leica" kamera. Izmantojot tālruņa formas priekšrocības, kameras izvietotas gan priekšā, gan aizmugurē. Salokāmais ekrāns nodrošina vairākas jaunas funkcijas, kā, piemēram, Multi-Window un App Multiplier funkciju, kas noderēs tiem lietotājiem, kam ikdienā nepieciešama iespēja darīt vairākus darbus vienlaicīgi.

Lai radītu pilnvērtīgu ekosistēmu, kas atbalstītu visas Huawei ierīces un aptvertu visas scenāriju funkcijas, "Huawei" par svarīgu mērķi izvirzījis HMS (Huawei Mobile Servies) Core izstrādi. HMS Core ir rīku kolekcija, kas paredzēta Huawei partneriem un lietotņu izstrādātājiem, lai radītu jaunu un unikālu lietotņu pieredzi.

Inovatīvs papildinājums ir arī jaunā oficiālā lietotņu izplatīšanas platforma Huawei AppGallery, kas piedāvā virkni HMS iespējotu lietotņu Huawei ierīču lietotājiem.

"Huawei" produkti un pakalpojumi pieejami vairāk nekā 170 valstīs, un tos izmanto trešdaļa pasaules iedzīvotāju. ASV, Vācijā, Zviedrijā, Krievijā, Indijā un Ķīnā ir izveidoti 14 pētniecības un attīstības centri.

2019. gadu "Huawei Consumer Business Group" vērtē kā veiksmīgu, jo vairākām produktu kategorijām novērots tirgus daļas pieaugums. Tā, piemēram, "Huawei" viedtālruņu sūtījumu skaits pārsniedza 240 miljonus vienību, nodrošinot "Huawei" pasaules otrā lielākā viedtālruņu ražotāja titulu. Gan datoru, gan bezvadu audio produktu bizness pieauga par vairāk nekā 200%, savukārt valkājamo ierīču pieaugums bija lielāks par veseliem 170%.

Kopš 2020. gada janvāra "Huawei" nosūtījis jau vairāk nekā 10 miljonus 5G viedtālruņu vienību.