Tiek dots starts interneta platformai «Visas iespējas», kas apkopo dažādas iespējas jauniešiem sevi pilnveidot - pieredzes apmaiņas braucienus, seminārus, apmācības un citas aktivitātes. 

Interneta platforma «Visas iespējas» savienos aktīvos jauniešus ar organizācijām vietējā un arī starptautiskā mērogā, sniedzot iespēju atlasīt projektus un pasākumus gan pēc satura, gan katra jaunieša personīgajām interesēm.

«Visas iespējas» ir sešu jauniešu attīstīts projekts, kas ieguvis sociālā uzņēmuma statusu. Vidējais jauniešu vecums nepārsniedz 23 gadus, tāpēc viņi paši labi pārzināšot, kas interesē mūsdienu jauniešus.

«Jauniešiem ir daudz iespēju. Tikai bieži demotivē to grūtā atrašana kopējā informācijas biezenī. Mēs ticam, ka šis projekts iegūs lielu popularitāti un spēs palīdzēt daudziem jauniešiem viņu personīgajā attīstībā,» stāsta idejas autors un uzņēmuma dibinātājs Gustavs Upmanis.

Pirms vairāk nekā gada šī projekta attīstītāji radīja pasākumu rekomendācijas platformu «Kurp.es».

Šobrīd «Visas iespējas» aktīvi aicina organizācijas piedalīties lapas satura veidošanā un dalīties ar saviem projektiem un piedāvātajām iespējām. Patlaban lapā atrodamas vairāk nekā 100 iespējas.