Latvijas Jaunuzņēmumu asociācija izziņo valdes sastāvu piecu jaunu locekļu sastāvā. 

Visi valdes locekļi jau ilgstoši piedalās jaunuzņēmumu ekosistēmas attīstības veicināšanā. Jaunievēlētā valde vadīs asociāciju turpmākos divus gadus. 

Ar līdzšinējās valdes atbalstu asociācijai ir izdevies piesaistīt papildu finansējumu, pirmo reizi pasniegt Latvijas Jaunuzņēmumu balvu, kā arī kuplināt biedru skaitu to gandrīz dubultojot. 

Pieteikumi saņemti no desmit kandidātiem. No tiem četri paši ir uzņēmumu radītāji. Tas ir līdz šim augstākais skaits jaunuzņēmēju kandidatūru, tādējādi apliecinot vēlmi Latvijā radīt un uzturēt atbilstošu vidi jaunu tehnoloģiju un produktu ar augstu pievienoto vērtību izveidei. 

Vēlēšanās savu balsi iesniedza 88 biedri, divus valdes locekļus, Andri K. Bērziņu un Agnesi Veckalni, ievēlēti atkārtoti: 

● Andris K. Bērziņš, “TechHub Riga” vadošais partneris, “TechChill” valdes loceklis un investīciju fonda “Change Ventures” partneris 

● Ernests Jenavs, ''Edurio'' līdzdibinātājs 

● Rolands Mesters ''Nordigen'' līdzdibinātājs, “GoCardless” viceprezidents bankas konta datu jautājumos 

● Agnese Veckalne, jaunuzņēmuma “Longenesis” operatīvās darbības vadītāja 

● Madara Kņūtiņa, “BADideas.fund” operacionālā vadītāja 

Latvijas Jaunuzņēmumu asociācija ir organizācija, kas apvieno 121 biedru. Tās mērķis ir attīstīt Latvijas jaunuzņēmumu vidi, nodrošinot uzņēmumiem piekļuvi uzticamiem datiem un resursiem, kā arī veidojot izaugsmei labvēlīgus apstākļus. Asociācija uztur Latvijas jaunuzņēmumu datubāzi, izstrādā ikgadējo Jaunuzņēmu pārskatu, kā arī vada Jaunuzņēmumu balvu.