Ar "Juro" starpniecību trīs gadu laikā noslēgti 50 tūkstoši līgumu, lielākā izaugsme bijusi pērn. Šogad "Juro" piesaistīja A līmeņa piecu miljonu dolāru investīcijas.

Lai gan ilgu laiku jurisprudencē ir bijis maz tehnoloģisku uzlabojumu, pēdējā laikā šajā jomā tiek ieguldītas lielas summas. "Juro" līdzdibinātājs Pāvels Kovaļevičs ir pārliecināts, ka tehnoloģijas mainīs un padarīs efektīvāku arī šo industriju.

Tehnoloģiju jaunuzņēmums "Juro" piedāvā automatizētu līgumu vadības sistēmu, kas palīdz ātrāk parakstīt līgumus. "Parasti ir kaut kāds papīrs, e-pasts vai Word dokuments, un, kad to kādam aizsūta, tas sāk dzīvot savu dzīvi. "Juro" ir vieta, kur būt līgumiem. Viss ir tiešsaistē, vienā vietā, veidots pēc cilvēkcentrēta dizaina principiem. Tas nozīmē, ka sistēma veidota nevis ar domu, kā to pārdot lielākām kompānijām, bet kā palīdzēt cilvēkiem, kam to vajag katru dienu," žurnālam "Dienas Bizness" saka P. Kovaļevičs. 

Nesen uzņēmums piesaistīja A līmeņa piecu miljonu dolāru investīcijas no Ņujorkā bāzētā fonda "Union Square Ventures", kas iepriekš ieguldījis arī "Twitter", "Twilio", "Etsy" un "Kickstarter".

Uzņēmumā kopumā līdz šim investēti astoņi miljoni dolāru. 

P. Kovaļevičs uzsver, ka tad, ja jaunuzņēmums piesaista finansējumu, kādudien to vajadzēs arī atdot. "No vienas puses – super, ir resursi veidot lielāku komandu, piesaistīt vairāk klientu utt. Taču, no otras puses, ir viens jautājums – kā varam atdot investoriem nevis piecus miljonus, bet desmitreiz vairāk. Tas ir nākamais solis – nevis dabūt nākamo investīciju, bet izveidot tādu kompāniju, kas ar laiku būs desmitreiz vērtīgāka. Tas ir mūsu mērķis nākamajam pusotram gadam. Mums galvenais mērķis ir izveidot tādu kompāniju, lai mūsu klienti būtu super apmierināti, lai mēs būtu viņiem kategorijas līderi līgumu automatizācijā un vadībā. Lai mūs izvēlas tāpēc, ka esam vislabākie. Tad jautājums, kā taisīt exit, būs vairāk tehnisks," teic P. Kovaļevičs.Visu rakstu lasiet 25.februāra žurnālā "Dienas Bizness".

Abonējiet, lasiet elektroniski vai meklējiet preses tirdzniecības vietās.