Pirmajā oficiālās tirdzniecības dienā Latvijas "Samsung" veikalos, tostarp e-veikalā, izpirkti visi salokāmie "Samsung Galaxy Z Flip" viedtālruņi.

Ar salokāmo "Galaxy Z Flip" "Samsung" tehnoloģiju cienītājus iepazīstināja februāra sākumā, bet tirdzniecība Baltijas valstīs sākās 28. februārī. 

"Galaxy Z Flip" ir pirmais "Samsung" salokāmais viedtālrunis, kas salocītā veidā ir naudasmaka izmērā, bet atvērts ir teju tikpat liels kā ikdienā ierastie viedtālruņi. "Galaxy Z Flip" ir Infinity Flex displejs ar "Samsung" patentēto salokāmo īpaši plāno stiklu (Ultra Thin Glass (UTG)).

"Samsung Electronics Baltics" tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs Māris Ķikāns biznesa portālam db.lv stāstīja, ka, ņemot vērā labos iepriekšpasūtīšanas rezultātus Baltijas valstīs un to, ka arī citviet pasaulē "Galaxy Z Flip" tika izpirkti pirmajās dienās, tika prognozēts, ka arī Latvijā varētu būt liela interese par jauno modeli. 

"Piepildoties prognozēm, pirmajā oficiālās tirdzniecības dienā Latvijas "Samsung" veikalos un internetveikalā tika pārdotas visas pieejamās ierīces. Aptuveni 65 % no tām bija spoguļa violetā krāsā, taču precīzs ierīču skaits ir uzņēmuma iekšējā informācija, kuru nevaram izpaust publiski," viņš sacīja.

"Lai interesenti varētu jauno salokāmo viedtālruni iegādāties pirmie, jau laikus informējām par oficiālās tirdzniecības sākumu, lielo globālo interesi, kā arī iespēju tos rezervēt iepriekš no 11. februāra. Šis ir vizuāli un tehnoloģiski īpašs viedtālrunis, ar kuru ļoti lepojamies – tāpēc optimistiski raudzījāmies uz tā pieprasījumu un esam gandarīti, ka prognozes ir piepildījušās.

Šobrīd vēl ir iespējams iegādāties "Galaxy Z Flip" pie mūsu partneriem – mobilo sakaru operatoriem un lielākajos elektropreču tirdzniecības centros, taču iesaku sekot līdzi to pieejamībai. "Samsung" oficiālajos veikalos un internetveikalā nākamā ierīču piegāde plānota 6.martā, taču līdz tam brīdim "Galaxy Z Flip" joprojām ir iespējams rezervēt, lai saņemtu to, kad tas tiks piegādāts Latvijā," skaidroja "Samsung Electronics Baltics" pārstāvis.

Ieteicamā mazumtirdzniecības cena salokāmajam "Galaxy Z Flip" viedtālrunim ir 1499 eiro.