Sony bezvadu austiņas WF-1000XM3 nodrošina kvalitatīvu skanējumu un jaudīgu apkārtējo trokšņu slāpēšanas sistēmu

Uzstājīgi atbrīvojoties no austiņu pieslēgvietas jaunākās paaudzes telefonos, ražotāji apzināti veido pateicīgu augsni bezvadu austiņu tirgus ekspansijai. Par laimi, atņemot ligzdu vadam, pretī lielākoties tiek doti kvalitatīvu, lai arī salīdzinājumā ar parastajām vadu austiņām dārgi produkti. Augstākās kvalitātes ešelonam pieskaitāmi Sony radītie WF-1000X ieauši, ko šogad aizstāj nesen pārdošanā laistais jaunais modelis WF-1000XM3.

Par mūzikas nogādāšanu līdz austiņām atbild Sony mobilā lietotne Headphones Connect, kas vienlaikus ir pārskatāma un bagātīga. Tajā var redzēt katras austiņas akumulatora stāvokli, pieregulēt ekvalaizeru, pielāgot adaptīvo skaņas kontroli četrām dažādām situācijām – miera stāvoklim, staigāšanai, skriešanai un transportam, piešķirt komandas nodošanas iespējas abu ieaušu skārienpaliktņiem un veikt citus pielāgojumus, piemēram, izvēlēties, vai mūzika automātiski tiek pauzēta, kad izņem vienu ieausi. Interesanta ir auss formas analīzes funkcija, kas sola pielāgot austiņu skanējumu atbilstoši lietotāja fizioloģiskajām īpatnībām. Vairākos uzstādīšanas soļos nākas pat ausis fotografēt.

Savienojumu WF-1000XM3 notur ārkārtīgi labi. Pārvietojoties pa dzīvokli vai sporta zāli, telefons līdzi nav jānēsā, jo mūzika tiek saņemta bez traucējumiem. Šim modelim tas ir īpaši svarīgi, jo prāvajā korpusā nav rasta vieta iebūvētajai atmiņai, kur ielādēt mūziku. Atskaņotāja vadīšanai var izmantot skārienvirsmas, lai sāktu un beigtu atskaņošanu, pārlēktu uz nākamo dziesmu vai izsauktu Google Assistant virtuālo palīgu. Skaļuma regulēšanai gan būs jādodas pie telefona vai jāizmanto pievienotais viedpulkstenis.

WF-1000XM3 teorētiski spēj muzicēt gandrīz visu diennakti, ja vien esat ar mieru ik pēc kādām 5-6 stundām no tām uz pusotru stundu šķirties. Aptuveni tik ilgs laiks vajadzīgs, lai ieauši kārbiņā paēstu. Austiņas ir ārkārtīgi taupīgas. Pirmās pārdesmit lietošanas minūtes lietotne rāda, ka tās vispār nav patērējušas enerģiju. Tad procentu rādītājs sāk pamazām dilt. Izmēģinājumu nedēļās ar aktivizētu trokšņu slāpētāju lielā skaļumā austiņas ar vienu uzlādi darbojās aptuveni piecarpus stundas. Bez slāpētāja – virs sešām. Ja futrālis ir pilnībā uzlādēts, tas apgādās austiņas ar elektrību vēl trīs uzlādes reizēm. Tātad kopā sanāks vairāk nekā 20 klausīšanās stundas. Pēc tam gan futrālim, lai atgūtu enerģiju, pie USB-C uzlādes vada būs jāgulšņā vismaz trīsarpus stundas. Bezvadu uzlādi kārbiņa gan neatbalsta, tādēļ no telefona šādā veidā pasmelties enerģiju neizdosies.


Visu viedierīces apskatu lasiet 8. novembra laikrakstā Dienas Bizness, vai meklējot tirdzniecības vietās.

Abonē (zvani 67063333) vai lasi laikrakstu Dienas Bizness elektroniski!

Abonējiet, lai saņemtu laikrakstu ik dienu.