
«Vārnu ielas republikā» sadzīvo sportiskais gars un ģeķīgā dzīve, kas pēdējos gados tiek iznīdēta aktīvāk
Rīgā, Pērnavas ielā posmā no Vārnu līdz Jāņa Asara ielai pretī Grīziņkalna parkam mīt dažādi uzņēmumi – nelieli veikaliņi, divas viesnīcas, auto rezerves daļu veikals, apbedīšanas pakalpojumu sniedzējs, reklāmas un drukas sabiedrības, kā arī vairāki ar sportu saistīti uzņēmumi. DB uz interviju aicināja dažādu jomu uzņēmumus, bet piekrita tikai sportiskākie.
10,4 ha plašajā Grīziņkalna parkā līdz ar pavasara pirmajiem saules stariem sarodas aktīvi sportu mīloši ļaudis, kas skrien, vingro, dodas pastaigā ar nūjām, traucas pa parka līkumainajiem celiņiem ar skrituļslidām. Tāpat rosība manāma bērnu rotaļlaukumiņā.
Grīziņkalna sportiskā gara uzturēšanā loma ir biedrībai Ghetto Games, kas septiņus gadus ir ne vien kuplinājusi sportiskās aktivitātes un intensitāti, bet arī mainījusi rajona seju.
Visu rakstu Uz sportiska viļņa lasiet piektdienas, 8.aprīļa laikrakstā Dienas Bizness (12.-13.lpp.)!