Notiks labdarības boulinga maratons

Atpūta
2019. gada 10. septembris 14:17

Atpūtas un izklaides centrā Bowlero 17. oktobrī notiks labdarības Boulinga maratons, kura mērķis ir vākt ziedojumus biedrībai «Dr.Klauns». Boulinga maratonā piedalīsies arī Dienas Bizness komanda. 

Maratons ilgs deviņas stundas un tajā piedalīsies 99 komandas. Viens cents no katra nosistā ķegļa tiks ziedots Dakteriem Klauniem, kuri palīdz ātrāk atveseļoties mazajiem pacientiem, ienesot smaidus un sirds siltumu Latvijas slimnīcās. Pagājušajā gadā labdarības Boulinga maratona ietvaros tika nogāzti 73 145 ķegļi.

Boulinga labdarības maratons sāksies plkst. 16:00 un noslēgsies plkst. 23:59 naktī. Tajā tiek aicināti piedalīties visi, kam rūp Latvijas bērnu labsajūta un ātrāka atveseļošanās. Dalību maratonā var pieteikt līdz 14.oktobrim, tiek aicināti gan uzņēmumi, gan ģimenes ar bērniem un draugu kompānijas, veidojot savas komandas vai piedaloties individuāli.

Maratona laikā, no plkst. 12:00 līdz plkst. 16:00 pie atpūtas un izklaides centra Bowlero būs Valsts asinsdonoru centra izbraukuma autobuss, ikvienam pasākuma dalībniekam būs iespēja ziedot asinis.

Maratona nolikums un pieteikšanās anketa atrodama www.bowlero.lv sadaļā Jaunumi.

Programma «Dr.Klauns» Rīgā tiek īstenota jau septiņus gadus, bet pirms pieciem gadiem Dakteri Klauni sāka darboties arī ārstniecības iestādēs Latvijas reģionos. Šobrīd 30 speciālisti mazos pacientus ar smiekliem ārstē sešās Latvijas pilsētās (Rīgā, Rēzeknē, Liepājā, Cēsīs, Valmierā un Ventspilī).

Bowlero ir viens no lielākajiem atpūtas un izklaides centriem Latvijā, kurš darbojas kopš 2002. gada.