Škoda Superb paplašina modeļu klāstu

Auto
2019. gada 2. augusts 08:19

Škoda Superb limuzīna un universāla atjaunošanas procedūras ietver arī jauna un videi draudzīga 150 ZS dīzeļa, kā arī apakšmodeļa Škoda Superb Scout debiju

Šā brīža lielākais un glaunākais čehu ražotāja modelis vai precīzāk modeļi ir ieņēmuši īpašu vietu kompānijas attīstībā. Superb&SuperbCombi modeļa pastāvēšanas vēsture ir salīdzinoši īsa, bet izcili veiksmīga. Gan izskata, gan tehniskā un komforta izpildījuma dēļ Škoda Superb perfekti apvieno to, kas svarīgi labam dienesta auto, vienlaikus spējot lieliski pildīt reprezentatīvas funkcijas.  

Pašmāju tirgū uzlabotie Škoda Superb un VW Passat ir cienīgi pretinieki, un tas, kuram dot priekšroku, drīzāk ir reliģiskās piederības jautājums. Bet, ja nopietni, tad to, kurš izrādīsies veiksmīgāks modelis, noteiks abu zīmolu importētāju, kā arī dīleru darbs ar privātajiem, bet vēl vairāk ar korporatīvajiem klientiem. Vēl viens būtisks jaunums, ka līdz ar modeļu atjaunošanas procedūrām ir dzimis pilnīgi jauns apakšmodelis Škoda Superb Scout. Labs ierocis, lai paplašinātu pircēju rindas vai vismaz pabaidītu tiešos un ne tik tiešos konkurentus - redz, mums arī ir liels un ērts auto, ietērpts mežsarga mundierī! 

Tehniskajā ziņā nozīmīgākais pienesums ir jaunais EVO divu litru dīzelis ar 110 kW jeb 150 ZS jaudu. Videi draudzīgāks, žiperīgāks un gudrāks sadarbībā ar septiņpakāpju DSG automātu. Vēl viens jaunums ir spraudņa jeb plug - in hibrīds Škoda Superb iV. Šis modelis Škoda tirdzniecības vietās parādīsies nākamajā gadā. Starp citu, pašmāju pircēji tagad ir tiesīgi pasūtināt atjaunotos Superb&Superb Combi modeļus un pasūtītos auto saņemt jau šogad. Uzlabotā Škoda Superb Limousine cenas sāksies no 21 400 eiro, turpretim par Superb Combi identisku bāzes modeli vajadzēs piemaksāt vēl 1000 eiro. Katrs nākamais aprīkojuma līmenis prasīs krietni lielāku investīciju, un dārgākajā galā Škoda Superb&Super Combi cenas drosmīgi pārsoļos 30 tūkst. vai pat 40 tūkst. eiro robežu. Tomēr, rafinētāk papētot, cik daudz komforta ekstru un visādu labumu uzlabotajam Superb tiek dots standartā un cik daudz var pasūtināt par atsevišķu samaksu, tad galarezultātā cena uz pārējo konkurentu fona tik nogalinoša vairs nešķitīs. Pēc noklusējuma Škoda Superb &Superb Combi ir iespēja aprīkot ar visu to, kas mūsdienās piedien biznesa klases limuzīnam. Patiesībā daži pat būs pārsteigti, cik plašas un padziļinātas ir Škoda Superb iespējas.

Atjaunotā Škoda Superb testu laikā Austrijā galvenais medību objekts, protams, bija modelis ar jauno jauno divu litru TDI EVO dīzeli ar 110 KW jeb 150 ZS lielu jaudu. Tas ir motors, kas spēlēs svarīgu lomu ne tikai Škoda, bet arī citu Volkswagen grupas uzņēmu zīmolu attīstībā. 


Visu auto apskatu lasiet 2. augusta laikrakstā Dienas Bizness, vai meklējot tirdzniecības vietās.

Abonē (zvani 67063333) vai lasi laikrakstu Dienas Bizness elektroniski!

Abonējiet, lai saņemtu laikrakstu ik dienu.