14. martā viesnīcas "Radisson Blu Hotel Latvija" konferenču centrā notiks ārzemju izglītības pasākums – specializētā izstāde "Days of International Education" ("Starptautiskās izglītības dienas"). 

Vairāk nekā 50 izstādes dalībnieku informēs apmeklētājus par iespējām mācīties vairāk nekā 80 mācību iestādēs dažādās pasaules valstīs – ārzemju universitātēs un biznesa skolās, privātās un valsts vidusskolās, profesionālās koledžās, vasaras valodu nometnēs skolēniem vecumā no 7 līdz 18 gadiem, kā arī starptautiskās angļu valodas skolās jauniešiem un pieaugušajiem. 

Izstādi organizē "Baltic Council for International Education" sadarbībā ar izglītības aģentūru "Meridian Group".

Izstāde ir iespēja iegūt informāciju par pasaulē pazīstamām mācību iestādēm no to pārstāvjiem un uzzināt visu no pirmavota. Daudzas no mācību iestādēm pārstāvēs to vadītāji un vadošie speciālisti.

Izstādē būs pieejams plašs klāsts dažādu programmu visām vecuma grupām un mērķiem – bakalaura un maģistra programmas, MBA, tālmācības iespējas, dažādi angļu valodas kursi un vasaras brīvdienu pavadīšanas varianti ārzemēs.

"Meridian Group" vadītāji un profesionālie speciālisti pastāstīs par iestāšanās procesu ārzemju skolās, koledžās un universitātēs, kā arī par angļu valodas kursiem Rīgā un Ventspilī un vasaras programmām skolēniem, ieskaitot vasaras grupu braucienus uz Lielbritāniju, Portugāli, ASV, Maltu un Kipru.

Izstādē būs pārstāvēts arī "Baltic Council for International Education"– oficiālais starptautisko eksāmenu centrs (IELTS, Cambridge English, Aptis), kas ir arī oficiālais testēšanas centrs, lai iestātos privātskolās Lielbritānijā (BUSSATS, Uniset). Izstādes apmeklētāji iegūs arī informāciju par mācību finansēšanas jautājumiem – studentu kredītiem, stipendijām, kā arī bezmaksas izglītības iespējām. 

Izstādes laikā notiks dažādi semināri un prezentācijas, kurās piedalīsies ārzemju izglītības iestāžu pārstāvji.

Izstāde būs atvērta sestdien, 14. martā, no plkst. 10.00-17.00. 

Ieeja bez maksas.