Jelgavā publiskajai apspriešanai nodod detālplānojuma projektu 10 savrupmāju apbūvei Ozolu ceļā, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Publiskajai apspriešanai nodots detālplānojuma nekustamajam īpašumam Ozolu ceļā 7 projekts. Detālplānojuma risinājumi paredz 10 zemes vienību savrupmāju apbūvei un jauna piebraucamā ceļa izveidi. Piekļūšana detālplānojuma teritorijai ir plānota no Ozolu ceļa.

Detālplānojuma teritorija pieder fiziskai personai. Detālplānojuma projektu izstrādājusi SIA "Arhitektūra un vide".

Detālplānojuma projekta publiskā apspriešana norisināsies līdz 2024.gada 3.janvārim neklātienes formā.

Publiskās apspriešanas sanāksme videokonferences režīmā platformā "Zoom" norisināsies pirmdien, 18.decembrī, plkst.17. Lai pieteiktu dalību publiskās apspriešanas sanāksmei neklātienes formā, aicinām nosūtīt savu kontaktinformāciju uz e-pastu "[email protected]". Uz norādīto kontaktinformāciju tiks nosūtīta piekļuves saite sanāksmei, skaidro pašvaldībā.

Ar detālplānojuma projektu var iepazīties valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā "ej.uz/jxui" un Jelgavas pilsētas pašvaldības mājaslapas sadaļā "Līdzdalība".

Konsultācijas par detālplānojuma projektu un iespējām ar to iepazīties klātienē tiek sniegtas pa tālruni: 63005493 vai e-pastu "[email protected]". Rakstiskus priekšlikumus var nosūtīt pa pastu Jelgavas pilsētas Centrālajai pārvaldei, iesniegt elektroniski pa e-pastu "[email protected]" vai portālā "geolatvija.lv".

SIA "Arhitektūra un vide" pieder Ivetai Lāčauniecei un Mārtiņam Rinkevicam, liecina "'Firmas.lv" dati. Uzņēmuma apgrozījums pērn bija 0,22 miljoni eiro, peļņa mazliet vairāk kā 4000 eiro.