Starptautiskajai uzņēmumu grupai "Civinity", kas sniedz nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pakalpojumus Baltijas valstīs, mainīta vadība, informē uzņēmuma pārstāvji.

Grupas izpilddirektores un valdes priekšsēdētājas amatā ievēlēta Raimonda Kižiene. Uzņēmumu grupas jaunajā valdē darbu sāk arī finanšu direktors Gabrielius Morkūnas un galvenā zīmola un personāla vadītāja Erika Sirutytīte.


"Izaicinājumu laiks ir arī iespēju laiks, tāpēc šodien efektīva uzņēmuma vadība ir jo svarīgāka kā jebkad. Raimondai līdzšinējā darbība ir pierādījums izcilai veiktspējai mainīgos tirgus apstākļos, kā arī viņai ir ilggadēja darba pieredze Baltijas valstīs un skaidra izpratne par to, ko sagaida privātie un korporatīvie klienti," komentē Deividas Jacka, "Civinity" uzraudzības padomes priekšsēdētājs.

Jaunieceltajā valdē ir četri locekļi: Raimonda Kižiene, Gabrielius Morkūnas, Erika Sirutute, kā arī Giedrius Eidimtas, kurš turpina pildīt valdes locekļa pienākumus.

2019. gadā "Civinity" grupas konsolidētie ieņēmumi pieauga līdz gandrīz 45 miljoniem eiro, savukārt grupas EBITDA palielinājās līdz 3,1 miljonam eiro.

2020. gadā uzņēmums plāno turpināt izaugsmi - tiek prognozēts, ka "Civinity" grupas ieņēmumi sasniegs 52,6 miljonus eiro un EBITDA - līdz 4 miljoniem eiro.

"Gan dzīvojamo, gan komerciālo objektu pārvaldības segmentiem ir liels izaugsmes un pārveidošanās potenciāls. Īpaši šodien, kad tiek veidota jauna pasaule pēc Covid-19. Tas izgaismos jaunas klientu un darbinieku vajadzības, palielinās pieprasījumu pēc vēl plašākas digitalizācijas, pavers jaunas iespējas Baltijas valstīs un citos reģionos. Es esmu pateicīga par uzņēmuma uzticību un iespēju dot ieguldījumu tā turpmākajā attīstībā," stāsta jaunieceltā "Civinity" grupas izpilddirektore un valdes priekšsēdētāja Raimonda Kižiene.

R. Kižiene pievienojas "Civinity" grupai pēc 11 gadu darba vadošos amatos biznesa grupā "Vilniaus prekyba", kur karjeras laikā bija gan "Vilniaus prekyba" grupas ģenerāldirektore, gan valdes priekšsēdētāja, kā arī vadīja starptautisko aptieku mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības tīklu "Euroapotheca". Viņa bija arī valdes locekle "Akropolis Group", "Maxima Grupė" un citos "Vilniaus prekybos" meitas uzņēmumos. R.Kižienes pieredzē ietilpst arī gandrīz desmit gadu vadītāja pieredze vienā no Lietuvas lielākajām bankām "Swedbank".