Apvienojot biroju ēkas Skanstes ielā (iepriekš zināmas kā «SWH biroju centrs») un Duntes ielā (iepriekš «Duntes nami») nekustamā īpašuma fonds «SG Capital» izveidojis darījumu apkaimi «Skanstes City».

Biroju ēku rekonstrukcijā un modernizēšanā investēti 13,6 milj. eiro. «Skanstes City» izīrējamo telpu kopējā platība sasniedz teju 50 000 m2. Nomai pieejamas A un B klases biroju telpas platībās no 130 m2.

«Ņemot vērā mūsu nomnieku darbības specifiku un vēlmes, pielāgojam telpas viņu vajadzībām un domu lidojumiem. Šobrīd esam noslēguši nomas līgumus par 90% platību un mūsu telpas jau tagad apdzīvo vietēja un starptautiska mēroga uzņēmumi, piemēram, «Krassky», «Mintos», «Bayer», «Containerships», «Kapitel», «Moller Baltic Import», Latvijas Republikas Valsts kontrole un citi,» norāda «SG Capital» valdes priekšsēdētājs Harijs Švarcs.

Jaunajā darījumu apkaimē pieejami restorāni, veselības pakalpojumu sniedzēji, bērnudārzs, skrejriteņu un koplietošanas automašīnu noma. «Skanstes City» aizņem vairāk nekā 7 hektārus, paverot iespējas arī nākotnē turpināt audzēt biznesa apjomu, būvējot jaunus biroju centrus.

SG Capital Partners AIFP ir Baltijas komerciālā nekustamā īpašuma ieguldījumu pārvaldnieks, kas Latvijā strādā kopš 2016. gada. «SG Capital» pārvaldībā ir nekustamo īpašumu portfelis, kuru veido biroju ēkas Skanstes ielā 50, Duntes ielā 3 un Brīvības ielā 39 ar kopējo iznomājamo komerctelpu platību gandrīz 50000m2.