Nekustamo īpašumu attīstītājs Piche netālu no starptautiskās lidostas Rīga iegādājies zemes gabalu vairāk nekā divu miljonu eiro vērtībā, lai būvētu tur noliktavu, ražošanas un biroju telpu komplekss GREEN PARK, informē uzņēmumā.

Būvniecības procesā īpaša uzmanība tiks pievērsta ēkas maksimālai energoefektivitātes nodrošināšanai un inovatīvu tehnoloģiju izmantošanai, lai maksimāli samazinātu telpu īrnieku mēneša izmaksas.

«Daudzi uzņēmumi arvien biežāk izvēlas tieši industriālos parkus ražošanas telpu vai noliktavu izveidei. Šādi parki nodrošina modernu infrastruktūru un apsaimniekošanas pakalpojumus. Turklāt telpas iespējams izbūvēt atbilstoši uzņēmuma darbības specifikai, kā arī pielāgot to lielumu izaugsmes prognozēm. GREEN PARK tiks izmantots jaunākās paaudzes programmējams LED apgaismojums, vēja turbīnas, saules paneļi, apkure un dzesēšanas sistēma ar siltajām sienām, kā arī citas jaunākās tehnoloģijas, līdz ar to tas būs energoefektīvākais industriālais parks Latvijā,» uzskata SIA Piche valdes priekšsēdētājs Pēteris Senkāns. 

Iegādātā zemes gabala platība ir 100 000 kvadrātmetru. Jaunajā noliktavu, ražošanas un biroju telpu kompleksā paredzēts ierīkot noliktavas 50 000 kvadrātmetru platībā un biroju telpas 7 000 kvadrātmetru platībā. 

GREEN PARK būs jau trešais Piche realizētais industriālais parks starptautiskās lidostas Rīga tuvumā. Turklāt uzņēmums Mārupē ir iegādājies zemi kopumā 300 000 kvadrātmetru platībā līdzīgu industriālo parku būvniecībai nākotnē. 

Piche ir vadošs industriālās būvniecības uzņēmums Latvijā. 14 gadu laikā tas uzbūvējis vairāk kā 100 industriālo objektu. Uzņēmums pašlaik Mārupē būvē noliktavu, kā arī ražošanas un biroja telpas 100 000 kvadrātmetru platībā. Kopējās investīcijas Mārupes novadā ir jau 70 milijoni eiro.