Restorānu tīkls «McDonald’s» šogad svin 25 gadu jubileju Latvijā. «McDonald’s» darbību Latvijā uzsāka 1994.gadā, atverot restorānu Vecrīgā, kas bija pirmais visās Baltijas valstīs.

«Šogad aprit 25 gadi kopš «McDonald’s» pirmā restorāna atklāšanas Rīgā, vecpilsētā, un tas joprojām ir vispopulārākais un apmeklētākais «McDonald’s» restorāns Baltijā. 25 gadu laikā «McDonald’s» ir sasniedzis vērienīgu izaugsmi, un šobrīd Latvijā ir jau 13 restorāni, kurus ik gadu apmeklē vairāki miljoni viesu,» stāsta Vladimirs Janevskis (Vladimir Janevski), «McDonald’s» rīkotājdirektors Baltijas valstīs.

«McDonald’s» investīciju apjoms biznesa attīstībā pēdējo piecu gadu laikā bijis 5,6 miljoni eiro, un restorānus 2018.gadā apmeklēja rekordliels skaits viesu - 4,6 miljoni.

«McDonald’s» ir viens no vadošajiem darba devējiem ēdināšanas nozarē, nodrošinot darba vietas 660 cilvēkiem. 2019.gadā «McDonald’s» plāno investēt vairāk nekā 300 000 eiro darbinieku izaugsmē, apmācībās un motivācijas programmās Latvijā.

«McDonald’s» restorānu modernizācija Latvijā būs pilnībā noslēgta līdz ar rekonstruētā restorāna atvēršanu tirdzniecības centrā «Alfa», kas jaunā veidolā viesiem būs atvērts no 1.septembra. Modernizētajā restorānā būs ieviestas visas jaunākās «McDonald’s» inovācijas darbinieku un viesu ērtībām, to skaitā pašapkalpošanās viedkioski un apkalpošana pie galdiņiem, kas ir viena no jaunākajām inovācijām «McDonald’s» restorānos Latvijā. 

«McDonald’s» attīstības licences turētājai Maltas kompānijai «Premier Capital» pieder 146 «McDonald’s» restorāni Baltijas valstīs, Maltā, Grieķijā un Rumānijā, apkalpojot 119 miljonus viesu gadā un nodarbinot vairāk nekā 8000 cilvēku.