Maija nogalē iepirkšanās un izklaides centrā "Akropole" darbu atsākusi Ledus arēna. 

Ievērojot visus nepieciešamos drošības pasākumus, kas jāīsteno sporta norišu vietās ārkārtas situācijas laikā, darba dienās slidotavā notiks hokeja un daiļslidošanas treniņi, bet brīvdienās tā būs pieejama tikai publiskajai slidošanai. 

Tāpat kā visā iepirkšanās un izklaides centrā, arī "Akropoles" Ledus arēnā tiek īstenoti drošības pasākumi. Lai rūpētos par apmeklētāju veselību un drošību, slidošana būs iespējama tikai ar iepriekšēju pierakstu "Akropoles" informācijas centrā, zvanot +371 68304353 vai piesakoties klātienē, taču drīzumā reģistrēšanos varēs veikt arī "Akropoles" mājaslapā, kur ir pieejama arī informācija par publiskās slidošanas laikiem. 

Ievērojot 2m distanci, uz ledus vienlaicīgi var atrasties ne vairāk kā 24 cilvēki, par kuru drošību rūpēsies Ledus arēnas kolektīvs. Ap Ledus arēnu ir uzstādīti informatīvi paziņojumi par distances un higiēnas prasību ievērošanu, un telpas regulāri tiek tīrītas ar dezinfekcijas līdzekļiem. Tāpat slidotāju ērtībai būs pieejama tikai daļa no skapīšiem, lai garantētu 2m distances ievērošanu starp apmeklētājiem, un vietās, kur iespējama cilvēku drūzmēšanās, piemēram, slidotavas ieejā, tiks regulēta apmeklētāju plūsma. "Akropoles" administrācija aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem, ievērot distanci un izvērtēt savu veselības stāvokli pirms došanās uz ledus arēnu.

"Akropoles" administrācija tiešsaistes sistēmās seko līdzi apmeklētāju skaitam, kas vienlaicīgi atrodas iepirkšanās centrā. Gadījumā, ja iepirkšanās un izklaides centrā ir vairāk apmeklētāju nekā nepieciešams, lai nodrošinātu drošu distanci, ieeja "Akropolē" tiek regulēta. Pie katras ieejas ir uzstādīti roku dezinfekcijas līdzekļi, kas regulāri tiek papildināti, katru dienu reizi stundā papildus standarta tīrīšanas prasībām tiek veikta pastiprināta saskares virsmu tīrīšana ar dezinfekcijas līdzekļiem, turklāt "Akropoles" ventilācijas sistēmas ir pārslēgtas no cirkulācijas režīma uz svaiga gaisa režīmu, kas kopā ar gaisa filtriem nodrošina, ka gaiss iepirkšanās un izklaides centra telpās ir tīrāks nekā ārpus tām.