Turpinot mērķtiecīgu attīstību pie sortimenta pilnveides, interneta veikals "220.lv" uzsācis pārtikas produktu tirdzniecību internetā.

Pirkumus uzņēmums piegādās visā Latvijā, preču saņemšanas punktos Rīgā tas būs bez maksas, savukārt pircējiem ārpus galvaspilsētas robežām ir iespēja produktus saņemt ar kurjeru, tuvākajā pakomātā vai kādā no "Circle K" degvielas uzpildes stacijām.

"Uzsākot marketplace darbību, mēs soli pa soli attīstījām dažādas preču kategorijas. Nepieciešamo preču iegāde vienuviet vienmēr ir bijusi mūsu prioritāte, tāpēc esam gandarīti, ka tieši šobrīd, šajos, sarežģītajos apstākļos mums ir izdevies panākt arī pārtikas sortimenta paplašināšanu. Līdz šim tirgojām pašu minimumu - kafiju un tēju, savukārt tagad sortiments paplašināts,  iekļaujot arī citus ikdienas produktus. Svarīgi ir arī tas, ka mēs varam piegādāt preces visā Latvijā, pat vietās, kur iepriekš klientiem nebija pieejama pārtikas preču piegāde no pirkumiem internetā," norāda "Pigu Grupas" izpilddirektors Daiņus Ļuļis.

Interneta veikala sortimentā ir iespējams iegādāties putraimus, konservus, saldumus, UAT pienu, bērnu pārtiku un uzkodas. Sortimentā ir arī makaroni, pārslas, putras, eļļa, kakao, mērces, garšvielas, rieksti, sēklas, žāvēti augļi, brokastu pārslas, zupas, buljoni, žāvēti gaļas produkti.

"Šobrīd pārtikas preču kategorija veido sortimentu, kādu ikdienā var atrast nelielā pārtikas preču veikalā. Rezultātā ar jaunās preču kategorijas ieviešanu mēs nodrošinām vēl vairāk nepieciešamās preces vienuviet, vienlaikus palīdzot pircējiem doties ārpus mājām retāk. Tajā pašā laikā mēs turpinām iesākto - vadām sarunas ar partneriem un aicinām visus pārtikas piegādātājus un pārdevējus, kas darbojas Baltijas valstīs, pievienoties un pārdot mūsu tiešsaistes iepirkšanās centrā," norāda D. Ļuļis

Paplašinot savu darbību un sortimentu, "Pigu Grupas" komanda ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu nepārtrauktu preču apriti un, pats galvenais, komandas, partneru un klientu drošību. Lietuvas noliktavā ir pieņemti darbā desmitiem jaunu darbinieku, darbs tiek organizēts trīs bezkontakta maiņās, kā arī tiek ievēroti visi higiēnas nosacījumi. Lai stiprinātu piegādes ķēdi un organizētu ātrāku piegādi, tuvākajā laikā tiek domāts par piegādes ķēdes attīstību.