SIXT uzsāk sadarbību ar Wizz Air

Pakalpojumi
2019. gada 5. novembris 15:35

Auto nomas nodrošinātājs SIXT ir parakstījis sadarbības līgumu ar lidsabiedrību Wizz Air

Ceļotājiem šī sadarbība ļaus vienkārši un ērti būt mobiliem galamērķos. Kad klienti iegādājas lidmašīnas biļeti, izmantojot Wizz Air tīmekļa vietni vai mobilo lietotni, notiek piekļuve visam SIXT autoparkam galamērķī. 

SIXT sola sniegt pasažieriem individuālus piedāvājumus katrā cenu kategorijā. 

SIXT un Wizz Air sadarbība ir spēkā visā pasaulē gandrīz visos lidsabiedrības galamērķos 44 valstīs. SIXT kļūs par sadarbības partneri arī Wizz Air programmā Flight Credit

SIXT ir pārstāvēts aptuveni 110 valstīs visā pasaulē. SIXT grupas gūtie ieņēmumi 2018. gadā bija 2,93 miljardi EUR, un tā ir viena no ienesīgākajām mobilitātes pakalpojumu sniedzējām pasaulē. Grupas mātesuzņēmums SIXT SE kopš 1986. gada ir iekļauts Frankfurtes fondu biržas sarakstā.

Wizz Air ir lielākā zemizmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā, kas ekspluatē 120 lidmašīnu Airbus A320, Airbus A321 un Airbus A321neo parku un no 25 bāzēm piedāvā lidojumus vairāk nekā 700 maršrutos, savienojot 152 galamērķus 44 valstīs. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā, un uzņēmums ir iekļauts indeksos FTSE 250 un FTSE All-Share Indices.