AS «PNB Banka» valdes priekšsēdētājs Olivers Ronalds Bramvels no 30.jūlija atstāj valdes priekšsēdētāja amatu, kuru ieņēma kopš 2013.gada, informē bankā.

«Ar profesionālu gandarījumu atskatos uz šo gadu laikā paveikto PNB Bankā. Kā zināms, pēdējie gadi bija ļoti satraucoši un neprognozējami Latvijas finanšu nozarei, ko ir ietekmējuši dažādi gan ārējie, gan vietējie faktori. Neskatoties uz dažādām grūtībām, PNB Banka ir spējusi saglabāt stabilu vietu banku sistēmā un turpināt nepārtrauktu darbu, nodrošinot saviem klientiem ērtākos un pieejamākos finanšu pakalpojumus. 2018.gada auditētie finanšu dati liecina, ka esam strādājuši efektīvi, lai realizētu biznesa stratēģiju gan vietējā, gan starptautiskajā tirgū. Bankas bilance ir pozitīva, kas pierāda, ka PNB Banka joprojām ir konkurētspējīga. Priecājos, ka vīzija par Bankas turpmāko attīstību un izvirzītajiem mērķiem ir saistoša arī ASV un Eiropas investoru grupai, kuri šī gada jūnijā iegādājās Bankas akciju kontrolpaketi un ir apņēmušies palielināt Bankas kapitālu, kā arī aktualizēt biznesa attīstības stratēģiju, kas ietvers vēl plašāku produktu un pakalpojumu klāstu klientiem un mūsdienīgus banku tehnoloģiju risinājumus. PNB Bankas kodols ir cilvēki un profesionāla komanda, kurai svarīgs ne tikai rezultāts, bet arī tas, kā šis rezultāts tiek panākts. Esmu pārliecināts, ka komanda turpinās veiksmīgi īstenot PNB Bankas ilgtermiņa mērķus, orientējoties uz galvenajām vērtībām – cilvēciskums, dinamiskums un spēja pielāgoties», norāda O.Bramvels.

PNB Bankas Valdē turpinās strādāt valdes locekļi Anna Verbicka, Dmitrijs Kalmikovs, Aleksejs Kutjavins un Natālija Ignatjeva.