"Vienotības" valde par partijas biroja ģenerālsekretāri ir izraudzījusies finanšu ministra biroja ilggadējo vadītāju Signi Jantoni, informēja partijas pārstāve Anna Ūdre.

"Aizvadītā gada pavasarī uzsāktā partijas "Vienotība" biroja reorganizācija turpinās ar mērķi veicināt partijas attīstību un izaugsmi, un jaunas ģenerālsekretāres izvirzīšana ir daļa no šī procesa," norādīts partijas paziņojumā.

"Vienotībā" skaidro, ka Jantonei ir plaša pieredze apjomīgu un komplicētu procesu vadībā. Partijas topošā ģenerālsekretāre savulaik ieguvusi izglītību jurisprudencē un strādājusi Finanšu ministrijā un Tiesu namu aģentūrā. Tāpat viņa strādājusi kā projektu koordinatore Tiesu informatīvās sistēmas projektā un atbildot par e-paraksta likuma ieviešanu un bijusi valdes locekle Latvijas Garantiju aģentūrā, informēja Ūdre.

Tāpat Jantonei ir pieredze jurista palīga un valsts notāra pienākumu veikšanā, kā arī kā padomniecei vairākiem finanšu ministriem un tieslietu un labklājības jomas vadītājiem. Viņa par partijas biedri kļuva februārī.

Topošā ģenerālsekretāre pauž gatavību strādāt pie tā, lai partija veiksmīgi startētu arī turpmākajās vēlēšanās. "Atklātums, cieņa, iedziļināšanās, spēja atzīt kļūdas, runāt skaidru valodu, drosmīgi iestāties par saviem vēlētājiem, spēja sekot līdzi laikam - šī ir mana stāja un vērtības. Un es redzu, ka un kā tas būt noderīgi partiju apvienības darbā un Latvijas labā," paudusi Jantone.

Pozitīvi Jantoni novērtējis arī JV priekšsēdētājs, ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš un "Vienotības" priekšsēdētājs Arvils Aseradens, akcentējot viņas profesionālo pieredzi.

Pašlaik "Vienotības" ģenerālsekretāra amata pienākumus izpilda Sanita Stelpe-Segliņa, bet iepriekš ilgu laiku ģenerālsekretāra amatu ieņēma Artis Kampars.

Jau ziņots, ka uz partiju "Vienotība" pašlaik mestas aizdomas par iespējamu aplokšņu algu maksāšanu pirms vairākiem gadiem - kā vēstīja raidījums "Nekā personīga", bijušais partijas "Vienotība" biroja darbinieks Normunds Orleāns vērsies tiesībsargājošajās iestādēs, apgalvojot, ka politiskais spēks viņam un vēl vismaz desmit biroja darbiniekiem maksājis tā sauktās aplokšņu algas.