Riska kapitāla fonds Overkill Ventures kopš augusta aktīvi strādā ar akcelerācijas programmā uzņemtajiem jaunuzņēmumiem un paziņojis par 40 tūkstošu eiro investīcijām pirmajos četros jaunuzņēmumos.

Overkill Ventures vadošais partneris Pēteris Marculāns komentē: «Kopš programmas uzsākšanas, visi atbalstu saņēmušie uzņēmumi ir demonstrējuši būtisku progresu, kā arī jau šobrīd lielākā daļa ir saņēmuši investīciju piedāvājumus no nākamās stadijas investoriem. Gan uzņēmumu atlasē, gan atbalsta nodrošināšanā Overkill Ventures vienmēr prioritizējis kvalitāti.»

Investēts šādos jaunuzņēmumos:

FabControl (Latvija)

FabControl ir izstrādājuši operētājsistēmu 3D printeriem, ko lieto jau simtiem iekārtu visā pasaulē. FabControl vadītājs un dibinātājs Jānis Grīnhofs un pamatkomanda iepriekšējo pieredzi guvuši MassPortal, izstrādājot 3D printerus.

iMeshup (Polija)

iMeshup ir platforma spēļu izstrādātājiem, kas ļauj tiem efektīvi sadarboties. iMeshup lietotāju un klientu lokā ir 3D dizaineri no Microsoft, Magic Leap, EA games, Oculus kā arī vairākas spēļu izstrādes studijas Eiropā. Komandas vadītājs un dibinātājs Duke Vu ir pieredzējis uzņēmējs, kurš iepriekš citiem uzņēmumiem piesaistījis investīcijas vairāk nekā miljona apmērā.

AxDraft (Ukraina)

AxDraft ir automatizēta līgumu un citu dokumentu sastādīšanas sistēma. AxDraft klientu lokā ir Carlsberg and British American Tobacco. Uzņēmuma dibinātāji ir Jurijs Zaremba, pieredzējis jurists ar vairāku gadu pieredzi lielākajos advokātu birojos Centrālajā un Austrumeiropā, un Oļegs Zaremba, ar plašu programmēšanas pieredzi Booking.com.

Lokalist (Dānija)

Lokalist automatizē lietotu preču pārdošanas procesu. Uzņēmuma dibinātājs Tegan Spinner ir izveidojis vairākus veiksmīgus lietotu preču pārdošanas biznesus eBay platformā.


Overkill Ventures ir riska kapitāla fonds, kurš primāri atbalsta B2B tehnoloģiju jaunuzņēmumus no Centrālās un Austrumeiropas.

Overkill Ventures ir uzsākuši atlases procesu otrajai akcelerācijas programmai. Overkill Ventures akcelerācijas programmas un investīcijas tiek realizētas ar Altum un ERAF atbalstu.