Devītā konference "TechChill" šajās dienās pulcēs vairāk nekā 2000 dalībnieku, piedāvājot vairāk nekā 20 satelītpasākumus.

Šogad konferences fokusā ir tādas tēmas kā zaļās tehnoloģijas, blokķēde un 5G, kā arī Baltijas reģionā aktuāli temati - mārketings un dibinātāju pieredzes stāsti.

Šogad divu dienu skatuves programma piedāvā runas no vairāk nekā 70 runātājiem. Viņu vidū ir "Bolt" līdzdibinātājs un izpilddirektors Martins Villigs, ēdienu piegādes platformas "Wolt" līdzdibinātājs un attīstības vadītājs Juhani Mikanens (Juhani Mykkänen), "Google" zīmola un reputācijas tirgvedības vadītāja Ivana Gribavaca (Ivana Grbavac) un daudzi citi. Skatuves programma ietvers runas un diskusijas par jaunākajām tehnoloģiju tendencēm, galveno uzmanību pievēršot idejām, kurām ir potenciāls mainīt pasauli un padarīt to ilgtspējīgāku.

"Ar nepacietību gaidām, kad Hanzas Perons šodien vērs durvis vairāk nekā 2000 konferences viesiem no visas pasaules, lai mēs kopīgi diskutētu par šobrīd pasaulē ļoti aktuālām tēmām. "TechChill" ik gadu ir tikšanās vieta jaunuzņēmumiem un investoriem, tādēļ liels prieks, ka šogad esam saņēmuši rekordlielu pieteikumu skaitu uz "TechChill" jaunuzņēmumu sacensībām "Fifty Founders Battle". Piecdesmit pusfinālistu vidū ir vairākas daudzsološas idejas, sacensība noteikti būs sīva un interesanta," teic Madara Ermansone, "TechChill 2020" vadītāja.

Šogad piecdesmit žūrijas izvēlētie jaunuzņēmumi prezentēs savas idejas piecās dažādās vertikālēs - medicīnas tehnoloģijas, zaļās tehnoloģijas, finanšu tehnoloģijas, B2B un B2C. Konferences pirmajā dienā žūrija izvērtēs visu piecdesmit jaunuzņēmumu 3 minūšu garās ideju prezentācijas. Otrajā dienā pirms konferences noslēguma, pieci žūrijas izvēlētie finālisti (viens  no katras vertikāles) atkārtoti prezentēs savas idejas uz galvenās skatuves, sacenšoties par desmit tūkstošu eiro un citām vērtīgām balvām.


Bezpeļņas organizācija "TechChill" ir Latvijas jaunuzņēmumu vides pārstāvju iniciatīva. Tās mērķis ir veicināt tehnoloģiju un jaunuzņēmumu ekosistēmas attīstību, starptautisko atpazīstamību un investīciju piesaisti. Organizācijas nozīmīgākais ikgadējais notikums ir tās organizētā starptautiskā konference "TechChill", kas 20. un 21. februārī norisināsies Rīgā, Hanzas Peronā.