Drīzumā Rīgā durvis vērs «Kesko Senukai Latvia» veikals «K Senukai Ozols», un līdz ar to veikalu tīkls ieies jaunā tirgus nišā Latvijā, nodrošinot arī tādas preces kā datortehnika, telefoni, lielā un mazā sadzīves tehnika.

Tāpat būs pieejamas arī gudrās mājas jeb smart home ierīces. Lai varētu apskatīt un izmēģināt jaunāko tehniku, «K Senukai Ozols» būs izveidots tā dēvētais showroom.

«Apmeklētāju ērtībām būs pieejamas pašapkalpošanās kases, savukārt daļai preču būs elektroniskās cenu zīmes ar QR kodiem, kas klientiem sniegs iespēju viegli iegūt papildu informāciju par preci,» saka «Kesko Senukai Latvia» ģenerāldirektora vietnieks Marius Šukauskas. 

Veikalā strādās apmācības izgājusi 200 darbinieku komanda. 

«Mums strauji aug klientu skaits, un esmu pārliecināts, ka ar «K Senukai Ozols» tas būtiski pieaugs, jo ar jauno lielveikalu mēs ieiesim jaunā tirgus nišā, tādējādi ieinteresējot daudz plašāku klientu loku,» piebilst M. Šukauskas.

Jaunajā lielveikalā tiks nodrošināts arī ierastais «K Senukai» veikalu piedāvājums. 

«K Senukai Ozols» būs pieejami kopumā 19 pakalpojumi, piedāvājot, piemēram, instrumentu nomu, aizskaru un paklāju šūšanu, piekabes nomu, transporta pakalpojumus un nomu, atslēgu izgatavošanu, preču salikšanu jeb montāžu, līzingu, krāsu tonēšanu. Tāpat «K Senukai Ozols» piedāvās remontdarbu – apdares meistara, elektriķa, santehniķa – pakalpojumus klienta mājās, dodot 24 mēnešu garantiju paveiktajam darbam. Iegādājoties jaunu sadzīves tehniku, iedzīvotājiem mēdz būt neskaidrības par to, kur likt veco tehniku. «K Senukai Ozols» piedāvās jauniegādātās sadzīves tehnikas uznešanu un uzstādīšanu, kā arī vecās sadzīves tehnikas nonešanu un utilizāciju.

Latvijā darbojas desmit «K Senukai» veikali Rīgā, Jelgavā, Tukumā, Liepājā, Madonā, Rēzeknē, Daugavpilī un Cēsīs, kā arī Latvijā vienīgais specializētais veikals būvniecības profesionāļiem un meistariem «Procenter» Rīgā, Maskavas ielā 418A. AS «Kesko Senukai Latvia» investīcijas veikalu tīkla paplašināšanā un rekonstruēšanā 2019. gadā sasniegušas 7,5 miljonus eiro.