Pieaugot mobilā satura patēriņam, tehnoloģiju uzņēmums "Samsung" radījis jaunus TV modeļus, kas izceļas ne tikai ar dizainu, bet arī iespējām savienoties ar telefonu un sociālajiem tīkliem – "Serif" un "Sero".

"Viedtālruņu lietotāji ir pieraduši, ka ar mobilo ierīci var ērti mainīt ekrāna novietojumu no vertikāla uz horizontālu un otrādi, piemēram, pārslēdzoties no "TikTok" video uz seriālu "Netflix". Droši vien nav diskusiju par to, ka filmas un seriālus ir ērtāk skatīties uz lielāka ekrāna, bet dažkārt ir arī kāds "TikTok" video, kas jāredz visiem ģimenes locekļiem," stāsta "Samsung Electronics Baltics" sadzīves elektronikas biznesa direktors Baltijā Sergejs Kostjučenko.

"Sero" televizora modelis izceļas ar to, ka tā ekrānu ir iespējams vienkārši pagriezt vertikāli – tas ļauj ērti skatīt jebkuru fotogrāfiju vai video no sava viedtālruņa tieši uz TV ekrāna, turklāt televizors pats saprot satura orientāciju un tai pielāgojas. "Sero" nosaukums nav radies netīšām – korejiešu valodā tas nozīmē "vertikāli", atsaucoties uz jaunā modeļa izteiksmīgāko iezīmi.

"Sero" 43 collas lielais ekrāns ir piemērots 4K satura attēlošanai, un tas ir viegli savienojams gan ar "Android", gan "Apple" ierīcēm. "Sero" televizorus Baltijas valstīs būs iespējams iegādāties no jūlija.

Jaunie "Serif" modeļi radīti ar mērķi, lai tie īpaši skaisti iekļautos interjerā, akcentējot televizoru kā dizaina elementu, nevis tikai funkcionālu ierīci. To tapšanā piesaistīti arī pasaulē atzītie dizaineri no Parīzes – brāļi Ronans un Ervans Buruleki (Ronan & Erwan Bouroullec), kuru rokrakstam raksturīgi estētiski un industriāli darbi.

"Serif" televizori ir veidoti tā, lai tie būtu estētiski pievilcīgi no jebkura skatupunkta, izveidojot 360 grādos pievilcīgu ekrānu uz minimālistiska dizaina statīva. Arī televizora aizmugure izveidota tā, lai noslēptu dažādas vadu vai savienojumu vietas. Šogad šis modelis ir pieejams ar 55 collu ekrānu, kā arī citām QLED TV raksturīgām priekšrocībām.

Lai mazinātu mājsaimniecībās radīto atkritumu apjomu, "Samsung" radījis īpašu "Serif Eco-Packaging" iepakojuma dizainu, kas ļauj lielās televizora kartona kastes izmantot atkārtoti, proti, tās var pārvērst par nelielām, universālām mēbelēm. 

https://www.db.lv/zinas/nakotni-saredz-kartona-mebelu-nisa-495820

Izsaiņojot iegādātās ierīces, biezo, gofrēto kartona iepakojumu var pārveidot par mazu galdiņu, plauktiņu vai mājas mīluļa mājvietu. Iepakojuma pārveidošanas instrukciju pēc izpakošanas var saņemt savā viedtālrunī, noskenējot QR kodu.