29. maijā notiks biznesa forums "CexitBiz". Forums ir loģisks turpinājums aprīļa beigās notikušajam sabiedrības forumam "Pietura: Cexit", tikai šoreiz pasākuma fokusā būs tieši uzņēmējdarbības sektors, tā specifiskā situācija pandēmijas izraisītās krīzes laikā. 

Foruma mērķis ir sniegt praktisku informāciju, metodes, paņēmienus, lai uzņēmumiem palīdzētu paredzēt mainīgo situāciju, radīt produktus un pakalpojumus, lai spētu finansiāli un arī konceptuāli pielāgoties jaunajiem apstākļiem.

Forumā uzstāsies tādi lektori un viedokļu līderi kā Martins Gauss, Ieva Tetere, Jānis Ošlejs, Zane Čulkstēna, Andrejs Vasiļjevs, Andris Rubīns, Māris Jansons u.c.

"Foruma saturs būs organizēts trīs blokos – nākotnes procesi, izaicinājumi darbiniekiem un jauna pieredze klientiem. Esam saplānojuši forumu tā, lai sešu stundu laikā uzņēmēji varētu gan gūt ieskatu tendencēs, iespējams, pat futūriskos nākotnes modeļos, gan gūt idejas tam, kā vadīt uzņēmuma būtiskāko resursu – darbiniekus, kuri šobrīd piedzīvo lielas pārmaiņas gan individuāli, gan arī organizācijās. 

Savukārt dienas noslēgumā foruma lektori dalīsies ar pavisam svaigiem pieredzes stāstiem, ko viņi ir paguvuši jau šobrīd realizēt jaunajos apstākļos, modificējot esošos un veidojot jaunus produktus, tādējādi radot jaunu pieredzi saviem klientiem," atklāj biznesa foruma organizatori.

Plašāka informācija par forumu, lektoriem, tēmām pieejama mājas lapā www.cexit.biz

Visiem foruma dalībniekiem tiks nodrošināta dalība foruma tiešsaistē, kā arī pēc foruma dalībniekiem būs pieejami video ieraksti arhīvā. Foruma darba valoda – latviešu.

Dienas Bizness sadarbībā ar Addiction rīko konkursu saviem sekotājiem gan Facebook kontā, gan Instagram kontā. Izvēlies sev tuvāko un laimē ielūgumu uz biznesa forumu.