Līdzšinējais Deloitte partneris Roberts Stuģis ir pievienojies korporatīvo finanšu un investīciju uzņēmumam Callidus Capital, kļūstot par tā partneri un valdes locekli. 

«Pēc kapitāla piesaistes un konsultāciju atbalsta tādiem Latvijā strauji augošiem uzņēmumiem kā INDEXO un KOOL, kā arī virknes būtisku darījumu noslēgšanas, Callidus šobrīd raugās uz jauniem, ambicioziem biznesa projektiem un tāpēc augstu novērtējam Roberta pievienošanos mūsu vadības komandai. Šī ir mērķtiecīga izaugsme, kurai sekos mūsu aktīvas rīcības pieteikums jaunos tirgos un jaunos darījumos,» saka Valdis Siksnis, Callidus Capital partneris un dibinātājs.

Laikā no 2011. gada R. Stuģis ir bijis Deloitte Centrāleiropas revīzijas un konsultāciju partneris un viens no Deloitte Baltijas reģiona vadītājiem. Pirms tam R. Stuģis bija Parex bankas valdes loceklis un finanšu vadītājs, bet savas profesionālās gaitas uzsāka Arthur Andersen Rīgas un Londonas birojos.

R. Stuģis izglītību ir ieguvis Rīgas Ekonomikas augstskolā (Stockholm School of Economics in Riga), un vēlāk to papildinājis ar Executive MBA grādu šajā pat augstskolā.

Callidus Capital ir neatkarīgs korporatīvo finanšu un investīciju uzņēmums, kas kopš 2013. gada ir piedalījies virknē nozīmīgu uzņēmumu pirkšanas un pārdošanas darījumu, īstenojis kapitāla un finansējuma piesaistes projektus kopsummā vairāk kā 300 miljonu eiro apmērā un līdzdarbojies vairāku jaunu uzņēmumu izveidē. Callidus Capital zināmākie projekti ir konsultāciju atbalsts un kapitāla piesaiste inovatīvu degvielas uzpildes staciju uzņēmuma KOOL un jauna veida pensiju pārvaldītāja INDEXO izveidošanā.