Bigbank Latvijas filiāle noslēgusi līdz šim vērienīgāko nekustamā īpašuma finansēšanas darījumu, izsniedzot nekustamā īpašuma attīstītājam Hepsor 2,25 miljonus eiro aizdevumu, informē uzņēmumā. 

Rīgas klusajā centrā, Strēlnieku ielā 4b topošajā ēkā būs pieejami 50 dzīvokļi ar gala apdari un četras biroju telpas ar kopējo platību 1662 kvadrātmetru. Sešstāvu celtne aizņems 965 kvadrātmetru teritoriju Dzirnavu, Strēlnieku un Emiļa Melngaiļa ielu krustojumā. Projektu plānots pabeigt 2020.gada maijā, un tā kopējās izmaksas būs ap 4,2 miljoniem eiro. 

«Ar šo darījumu Bigbank apliecina nopietnos nodomus aktīvi līdzdarboties Latvijas nekustamā īpašuma nozares izaugsmes veicināšanā. Gada sākumā sagatavojām piedāvājumu uzņēmumiem, kas paredz iespēju aizņemties līdz pat 3,5 miljoniem eiro uz termiņu līdz 24 mēnešiem nekustamā īpašuma projektu attīstīšanā, un šobrīd strādājam ar vairākiem interesentiem. Darījumam ar Hepsor drīzumā sekos vairāki citi nozīmīgi projekti, kā rezultātā Rīgā un citās Latvijas pilsētās būs aizvien vairāk estētisku, pārdomātu un dzīvošanai patīkamu dzīvojamo māju un modernām prasībām atbilstošu biroju kompleksu,» sola Bigbank Latvijas filiāles vadītājs Ģirts Kurmis.

«Uzsākot šo projektu vēlamies piedāvāt klientu prasībām un pieprasījumam atbilstošu piedāvājumu. Šobrīd redzam, ka nekustamā īpašuma tirgū ir augsts pieprasījums pēc nelieliem dzīvokļiem ar kvalitatīvu gala apdari, ērtā lokācijas vietā par atbilstošu cenu. Izstrādātais piedāvājums ir pieejams ikvienam, kas tiecas pēc centra piedāvātajām ērtībām,» uzsver Hepsor vadītājs Latvijā Martti Krass. Īpašs piedāvājums paredzēts arī investoriem, kas vēlas veidot uzņēmējdarbību nelielu dzīvojamo platību izīrēšanai pilsētas viesiem. 

Bigbank AS ir Igaunijas banka, kas specializējas patēriņa kredītu un aizdevumu juridiskām personām izsniegšanā, kā arī termiņnoguldījumu pakalpojumu sniegšanā. Uzņēmums izvērsis darbību ārpus Igaunijas, izveidojot filiāles Somijā, Zviedrijā, Latvijā, Lietuvā un Spānijā, kā arī piedāvājot pārrobežu pakalpojumus Austrijā, Vācijā un Nīderlandē. Pirmajā ceturksnī par uzņēmuma jauno vadītāju tika iecelts grupas valdes loceklis Martins Lants. Valdē darbojas arī Svens Raba, Marts Veskimagi un Argo Kiltsmans. 

Hepsor SIA ir Igaunijas Nekustamā īpašuma attīstītāja filiāle Latvijā, kas ir uzsākusi darbību 2017.gada nogalē. Sadarbībā ar Igaunijas būvniecības kompāniju Mitt&Perlebach tiek īstenoti vairāki projekti dzīvojamā segmentā.