Lielveikalu tīkls Maxima prezentējis jaunāko pārtikas ražotni Maxima Pārtikas Fabrika, kuras izveidē iepirkšanās un izklaides centrā Akropole investēti 320 000 eiro. 

Šajā pārtikas fabrikā nodarbināti 32 darbinieki, tai skaitā konditori un suši meistari, kā arī kulinārijas izstrādājumu speciālisti.

«Pagaidām strādājam uz jaudas robežas, lai gan nākotnē mēs vēlētos ražot vairāk» min Pārtikas ražošanas departamenta direktors Vilnis Cīrulis. «Maxima Pārtikas Fabrika» koncepts ir radīts tā, lai pilnībā nodrošinātu «Maxima XXX» veikala Akropolē klientu pieprasījumu pēc gatavām maltītēm un konditorejas izstrādājumiem.

Fabrika nodrošina plašu maltīšu klāstu: otros ēdienus, grila maltītes, piedevas, dažāda veida svaigi gatavotus salātus, sviestmaizes, konditoreju, uzkodas, kā arī izvērstu suši sortimentu - kopumā 11 veidus. Db.lv jau vēstīja, ka tieši Akropoles veikalā tiek piedāvāti arī svaigi cepti burgeri un beļģu vafeles dažādās garšu variācijās.

Aptuveni 90% maltīšu gatavošanā izmantoto produktu un izejvielu ir vietējas izcelsmes no Latvijas ražotājiem un zemniekiem, to vidū kooperatīvā sabiedrība «Baltijas dārzeņi», «Latvijas maiznieks», «Rīgas piena kombināts», «Liepkalni», Balticovo», « Spilva» un citi.

TOP5 pirktākās maltītes veikalā ir svaigi gatavoti Cēzara salāti, vistas gaļas kotletes, gaļas salāti, kartupeļu biezenis, kas ik mēnesi tiek pārdots ap 1 tonnu, un kartupeļu pankūkas.