"Beach Bus" ieripojis Rojas pludmalē un pārstāv arī "Ezītis miglā" bāra franšīzi, papildinot pilsētā esošo sabiedriskās ēdināšanas un izklaides piedāvājumu.

"Mēs sadarbojamies ar "Ezītis miglā" un mums ir bāra franšīze, kas atrodas blakus mūsu "Beach Bus", kur ēdināšana ir mūsu iniciatīva," teic Dāvis Šteinbergs, SIA "Beach Bus" īpašnieks.

Vaicāts, kāpēc izvēlēts tieši šāds sadarbības modelis, viņš norāda, ka abu zīmolu vīzija ir līdzīga un tie domāti pilnīgi visiem – šādā kafejnīcā var atpūsties gan turīgi, gan ne tik, gan jaunāki, gan vecāki cilvēki visas dienas garumā. Parasti dienas pirmajā pusē klientu lokā ir ģimenes ar bērniem, bet vakarā publika kļūst raibāka un pēc alus ir izslāpuši visdažādākie cilvēki. "Vieta ir radīta pietiekami draudzīga un arī cenas ir salīdzinoši zemas. Centāmies darīt tā, lai te pasēdēt varētu atļauties visi," stāsta D. Šteinbergs.

Ideja par šādas koncepcijas pludmales kafejnīcu viņam bija jau sen un katru reizi, atgriežoties no ceļojuma, radās doma, ka vajadzētu ko tādu īstenot Latvijā. "Rojā ir, ko darīt – var iznomāt sup dēļus, ir vairākas viesnīcas, kur pārnakšņot, arī ēdināšanas ziņā var piemeklēt restorānu, kafejnīcu vai ēdnīcu jebkurai gaumei un iegribām, bet tieši pludmalē nekā nebija. Vēl mēs plānojam aktivizēt jūras izpriecas ar vizināšanos izpletnī aiz motorlaivas. Neesmu dzirdējis, ka Latvijā kas tāds būtu," tā D. Šteinbergs.

No sākuma bija ideja par koka māju, bet pludmalē šādas būves nav iespējamas. Domājot par to, kā varētu īstenot par kafejnīcu jūras malā, radās ideja par pārvietojamu kafejnīcu autobusā.

"Beach Bus" un "Ezītis miglā" bārs darbojas kopš jūnija vidus. Šobrīd šis ir īstermiņa vasaras projekts, bet, ja tas būs gana veiksmīgs un koncepcija sevi attaisnos, domājams, ka kādudien "Beach Bus" varētu iestūrēt arī Rīgā. "Šis autobuss varētu būt Rīgā un Rojai būvēsim citu – divstāvīgu," ieskicē D. Šteinbergs.

Pēc viņa vērtējumu klientu esot visai daudz. "Ir, protams, kāds 1%, kam kaut kas nepatīk, bet 99% ir sajūsmā. Ir pat tādi, kuri nāk vairākas reizes dienā. Šobrīd mūs zina teju viss Talsu novads, brīvdienās notiek dažādi pasākumi. Pie mums ir bijuši gan draugu draugi no Latgales, gan cilvēki no Liepājas, Lietuvas, Igaunijas un pat Zviedrijas," teic D. Šteinbergs.

Viņš piebilst, ka uzņēmumā strādā tikai jaunieši, kuri vēl studē vai nesen pabeiguši augstskolu un daudziem tā ir pirmā darbavieta.

SIA "Beach Bus" dibināts šogad, tā īpašnieks ir Dāvis Šteinbergs. Šobrīd uzņēmumā strādā 9 cilvēki.