Lai mēs un mūsu ģimenes locekļi justos labi, nepieciešama kvalitatīva atpūta. Kad pēc dienas rūpēm apguļamies gultā, ir svarīgi labi atpūsties, atgūt spēkus un sagaidīt nākamo dienu enerģijas pilniem. Diemžēl nekomfortablu apstākļu dēļ – ja ir neērta gulta vai matracis, nepareizs apgaismojums vai nekvalitatīva gultas veļa – nereti mēs guļam slikti, bet pa dienu jūtamies miegaini un noguruši. 

Kā savā guļamistabā radīt komfortablu vidi miegam, iesaka speciālisti no uzņēmuma LONAS, kam ir 25 gadu pieredze tirgū, ražojot rokām darinātus matračus, gultas, guļamistabas mēbeles un citus aksesuārus.

Kā pareizi izvēlēties gultu?

Bez šaubām, vissvarīgākais guļamistabas elements ir gulta. Tā ne tikai garantē kvalitatīvu miegu, bet arī kļūst par galveno istabas interjera akcentu. Šī iemesla dēļ visas LONAS meistaru gatavotās gultas tiek projektētas ar profesionālu dizaineru palīdzību, tādējādi nodrošinot, ka jaunā mēbele lieliski izskatīsies gan tūlīt pēc tās iegādāšanās, gan arī pēc dažiem vai pat vairāk nekā desmit gadiem.

Izvēloties gultu, jāņem vērā guļamistabas lielums un plānojums. Lai radītu ērtu vidi guļamistabā, ir svarīgi novērtēt, cik daudz vietas paliek starp gultu un istabas sienām. Savukārt gultas dizainu ieteicams saskaņot ar istabas kopīgo stilistiku un dominējošajām krāsām. 

Mājokļos ar klasisku interjeru lieliski iederēsies gultas ar izliektiem vai reljefiem galvgaļiem, bet modernā un stilīgā vidē – guļamistabas mēbeles ar oriģināliem dekora elementiem, iespaidīgām konstrukcijām vai īpaši smalkām detaļām.

Kā pareizi izvēlēties matraci?

Ja gulta guļamistabā var pildīt vairākas funkcijas, tad matrača galvenā funkcija ir viena – nodrošināt kvalitatīvu un komfortablu miegu. Katra cilvēka vajadzības un fiziskie parametri atšķiras, tāpēc ir ļoti svarīgi tos ņemt vērā, izvēloties matraci. Ja lielākoties guļat uz muguras, matracim ir jānotur taisni mugurkaula līnija, ja uz sāniem – jānodrošina pareizs plecu un iegurņa zonu ieliekums. Matracis nedrīkst būt ne par cietu, ne par mīkstu, tam ideāli jāpielāgojas cilvēka, kurš uz tā gulēs, ķermeņa aprisēm.

Nepareiza matrača izvēle var izraisīt muguras un muskuļu sāpes. Šī iemesla dēļ LONAS ražošanas procesā piesaista pieredzējušus fizioterapeitus, turklāt visi matrači tiek izgatavoti individuāli – saskaņā ar konkrētām klienta vajadzībām. Speciālisti apgalvo, ka tikai tādā veidā iespējams nodrošināt maksimāli komfortablus apstākļus guļamistabā.

Kā pareizi izvēlēties gultas veļu?

LONAS speciālisti, kas tiecas nodrošināt klientiem ērtības, iesaka, izvēloties gultas veļu, noteikti pievērst uzmanību materiālu dabiskumam. Vislielāko komfortu nodrošina kokvilna un lins.

No kokvilnas izgatavotai gultas veļai – īpaši katūnam – raksturīga kvalitāte un izturība, vienlaikus tas ir arī bezgala maigs materiāls, kas patīkami pieglaužas ķermenim. Savukārt lins izceļas ne vien ar dabiskumu, bet arī ar antialerģiskām īpašībām – no tā pagatavotu gultas veļu ieteicams izvēlēties cilvēkiem, kuriem mēdz būt problēmas ar alerģijām. Turklāt šis materiāls rada ap ķermeni termoizolācijas barjeru, tāpēc tas karstā laikā atvēsina, bet aukstā – silda.

Guļamistabā svarīga ikviena sīka detaļa

Lai izveidotu komfortablu atmosfēru guļamistabā, svarīgi pievērst uzmanību visām istabas detaļām – krāsām, gaismai, aromātam. Guļamistabā ieteicams izvēlēties nomierinošus pasteļtoņus un izvairīties no košām krāsām, kas aktīvi ietekmē nervu sistēmu. 

Šajā istabā nevajadzētu būt arī spilgtai gaismai – jāizvēlas mierīgs apgaismojums, kas rada patīkamas krēslas izjūtu. Tiem, kam patīk lasīt gultā, ieteicams galvgaļa sienā ierīkot  nelielu gaismekli. Un, visbeidzot, komfortablu vidi guļamistabā rada arī aromāti, kas tajā virmo. Ieteicams izvēlēties maigas, vieglas, atsvaidzinošas smaržas un izvairīties no tādiem telpas aromatizētājiem, kuros ir alkohols vai spirts.

Kvalitatīva atpūta ar LONAS komforta meistariem

LONAS speciālisti, kas veido komfortablu atpūtu saviem klientiem jau teju trīsdesmit gadu, ar pašu rokām ir izgatavojuši vairāk nekā 500 tūkstošus individuālu matraču. Tie visi ir no gaisa caurlaidīgiem, dabīgiem materiāliem, izstrādāti kopā ar fizioterapijas speciālistiem, kas atbildīgi par cilvēka labas fiziskās formas saglabāšanu. Par matraču kvalitāti klienti var pārliecināties jau pirms to iegādes. Triju krāsu kolekcijas matračiem LONAS dod pat 30 dienu izmēģināšanas iespēju.

Dizaineru izstrādātas LONAS guļamistabas mēbeles un aksesuāri var tikt izgatavoti no vairāk nekā 400 dažādiem audumiem, ar 4 veidu kājiņām, tiem iespējami dažādi apgaismojuma risinājumi, dekora elementi un vēl citas detaļas, kas spēs apmierināt klienta individuālās vajadzības. LONAS speciālisti ir vienmēr gatavi sniegt izsmeļošu konsultāciju, palīdzēt, dot padomus un atbildēt uz klientu jautājumiem.

Visiem LONAS produktiem tiek piemērota garantijas apkalpošana, bet produktu cenā ir iekļauta to piegāde, salikšana un iepakojuma izvešana.