Tele2 jauns vadītājs

Sakaru tehnoloģijas
2020. gada 6. jūlijs 12:22

Pēc sešiem veiksmīgiem gadiem "Com Hem" un "Tele2" Grupas vadībā līdzšinējais uzņēmuma vadītājs Anders Nilsons (Anders Nilsson) izlēmis atstāt uzņēmumu.

Viņa vietā stāsies iepriekšējais "VEON" biznesa vadītājs un "Telenor Europe" vadītājs Hjēls Mortens Junsens (Kjell Morten Johnsen).

"Tele2" Grupas pašreizējais vadītājs Anders Nilsons jau šī gada sākumā uzņēmuma padomei norādīja, ka apsver iespēju atkāpties tiklīdz tiks izstrādāts pēctecības plāns un atrasts aizvietotājs.

Jaunais "Tele2" Grupas prezidents un izpilddirektors Hjēls Mortens Junsens darbu sāks 15.septembrī. Viņam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze telekomunikāciju nozarē, ieņemot arī vadošos amatus vairākos starptautiskos telekomunikāciju uzņēmumos.

"Pēc "Tele2" apvienošanās ar "ComHem" mums vēl ir priekšā dažādi iekšējie transformācijas procesi, tādēļ esmu ļoti priecīga, ka Hjēls Mortens Junsens ir piekritis pievienoties "Tele2". Viņa plašā līdera pieredze globālajā telekomunikāciju tirgū būs liela vērtība uzņēmumam," saka "Tele2" Grupas padomes priekšsēdētāja Kara Smita-Nustelinga (Carla Smits-Nusteling). "Vienlaicīgi vēlos pateikties Andersam Nilsonam par viņa ieguldījumu "Tele2" attīstībā. Viņa līderība ļāva īsā laikā veikt iespaidīgas izmaiņas uzņēmumā un nodrošināja nozīmīgu vērtību visām ieinteresētajām pusēm."

Jaunais "Tele2" Grupas vadītājs Hjēls Mortenas Junsens atzīst, ka ir pagodināts kļūt par "Tele2" vadītāju: "Uzņēmums ir jau ilgstoši pazīstams kā izaicinātājs un novators telekomunikāciju nozarē, un pēdējos gados tas ir piedzīvojis iespaidīgas pārmaiņas. Es "Tele2" redzu gaišu nākotni un vēlos būt daļa no tās, pieņemot gan dažādus izaicinājumus, gan iespējas."

2018. gadā "Tele2" apvienojās ar interneta pakalpojumu operatoru "Com Hem". Pateicoties "Tele2" kvalitatīvajam mobilajam tīklam un "Com Hem" digitālās televīzijas satura piedāvājumam, apvienotais uzņēmums ir kļuvis par nozīmīgu operatoru Zviedrijas tirgū ar plašu pakalpojumu klāstu un lielu klientu skaitu.