Nokia 8.1 viedtālruņu īpašnieki varēs izmēģināt Android 10, informē Nokia telefonu ražotājs HMD Global

Šis Android programmatūras atjauninājums ļaus novērtēt jaunākās mākslīgā intelekta radītās inovācijas un intuitīvo kontroli un labāku personīgo datu kontroli.

«Mūsu nolūks ir nodrošināt labāko iespējamo pieredzi visiem lietotājiem – gan tiem, kuri izmanto ekonomiskās klases viedtālruņus, gan jaunāko modeļu īpašniekiem. Izpildījām solījumu par ātru Android Oreo un Android Pie ieviešanu, to pašu darīsim arī ar Android 10 – sākumā tas būs pieejams Nokia 8.1 telefonos, bet pēc dažiem mēnešiem arī pārējos. Līdz 2020. gada sākumam Android 10 būs aktīvs visos Nokia viedtālruņos,» stāsta Juho Sarviks (Juho Sarvikas), HMD Global galvenais produktu vadītājs.

Android 10 atjauninājums Nokia 8.1 viedtālrunim nodrošinās jutīgāku žestu navigāciju, tādēļ telefona kontrole kļūs vienkāršāka, ātrāka un intuitīvi reaģēs uz pirkstu galu pieskārieniem. Programmatūras atjauninājums lietotājiem sniegs lielāku privātuma kontroli – varēs labāk kontrolēt, kuras lietotnes atklāj atrašanās vietu. Turklāt Android 10 varēs bloķēt lietotnes, kas novērš uzmanību ar paziņojumiem, tādējādi ļaujot koncentrēties uz darbu vai atpūtu. Savukārt, vecāki, kam ir mazi bērni, novērtēs uzstādījumus, kas ļaus kontrolēt bērnu darbību internetā.

HMD Global Oy ir Espo, Somijā bāzēta Nokia telefonu pārstāvniecība. Uzņēmums izstrādā un piedāvā tirgum viedtālruņus un funkcionālos telefonus, kas orientēti uz dažādiem pircēju un cenu segmentiem.