Oficiālais Hyundai zīmola pārstāvis Skandi Motors atzīts par labāko Hyundai pārstāvi Baltijas valstīs.

Vērtēšanas kritēriji, izvēloties labāko dīleri Baltijā, ietvēra vairākus būtiskus aspektus, tostarp klientu apmierinātības novērtējumu, uzņēmuma finansiālo stabilitāti, tirdzniecības konsultantu, kā arī servisa meistaru zināšanu līmeni un spēju pielāgoties dažādām situācijām.

Skandi Motors Hyundai zīmola vadītājs Uģis Dermanis to uzskata par nozīmīgu pēdējo gadu darba novērtējumu. “Nav noslēpums, ka Hyundai zīmola attīstība ir vairojusi konkurenci starp Hyundai Baltijas dīleriem. Modeļu klāsts, kas ietver klasiskos iekšdedzes motorus, hibrīdmodeļus un elektroauto, pieprasa daudzpusīgas zināšanas ne tikai pārdošanas, bet arī pēcpārdošanas procesā,” tā U.Dermanis.

Balvu kā labākais Hyundai pārdošanas konsultants Latvijā saņēma uzņēmuma pārstāvis Gundars Jagža, bet kā labākais servisa meistars - Mārtiņš Vilkājs. 

Strauji attīstoties elektroautomobiļu popularitātei, Skandi Motors paplašinājis to klāstu, ko nodrošina  pārstāvētie Hyundai un Nissan zīmoli. "Esam kļuvuši par elektroauto ekspertiem, jo abi zīmoli mums garantē plašāko elektroautomobiļu klāstu. 2021.gadā Skandi Motors pārdošanas konsultanti tika izvēlēti kā vieni no pirmajiem, kuri tika iekļauti Hyundai Motor Europe specializētajās Hyundai elektroauto apmācībās. Līdz ar to uzņēmuma tirdzniecības konsultantu un pēcpārdošanas speciālistu apmācības ir būtisks aspekts, lai pēcāk mēs spētu izglītot esošos un topošos elektroautomobiļu lietotājus. Tikpat būtiski ir nodrošināt elektroautomobiļiem nepieciešamos servisa pakalpojumus," papildina U.Dermanis. 

Pircēju interese pašlaik rasot ikviens no Skandi Motors rīcībā esošajiem elektromodeļiem. "Esam pārliecināti, ka ar valsts finansiālo atbalstu elektroauto iegādei, kas šogad būs pieejams, elektroauto popularitāte augs vēl straujāk," prognozē zīmola vadītājs.  

Jau vēstīts, ka no 2022. gada atbalsta finansējuma apmērs jauniem elektromobiļiem ir noteikts 4500 eiro apmērā, savukārt lietotiem elektromobiļiem un jauniem ārēji lādējamiem hibrīdauto – 2250 eiro apmērā. 

Dienas Biznesa TOP500 uzņēmumu saraksta dati liecina, ka 2020.gadā automašīnu tirgotāja SIA "Skandi Motors" apgrozījums bija 32,37 miljoni eiro.