Biznesa veiksmes atslēga ir ļoti vienkārša - pareizajā laikā paspēt ielēkt pareizajā vilcienā, spriež Vilnis Priedītis, Digital Tech valdes loceklis.

Pareizie vilcieni vienmēr bija, ir un būs, katram uzņēmējam ir tikai jāsaprot, kas tieši ir tas, kas viņam ir vajadzīgs, domā V.Priedītis, nenoliedzot, ka izšķiroša loma biznesa veiksmes stāstā ir arī komandai. Lai ilgtermiņā gūtu panākumus, visiem uzņēmuma darbiniekiem ir jāraugās vienā virzienā un jāstrādā kopīga mērķa vārdā, atzīmē Digital Tech valdes loceklis.

Talantīgs jaunietis

Bērnībā man nebija vienas konkrētas sapņu profesijas, jo domas par to, ar ko vēlos nodarboties ik pa laikam mainījās, atminas V.Priedītis. “Skolas laikos man viss padevās diezgan viegli, darbojos arī dažādos pulciņos un sporta sekcijās, kā arī vienmēr centos būt radošs un izgudrot kaut ko jaunu. Atceros, ka jau bērnībā bieži iztēlojos un vizualizēju to, kā, piemēram, mana dzimtā pilsēta Valmiera varētu izskatīties nākotnē. Jau tad mani motivēja panākumi, tāpēc aktīvi nodarbojos arī ar sportu,” stāsta V.Priedītis, kurš, pēc vidusskolas beigšanas, iestājās Latvijas Universitātes Fizikas un Matemātikas fakultātē, bet jau tā paša gada rudenī tika iesaukts Padomju armijā. 

“Dienēju sporta rotā un divus gadus aktīvi nodarbojos ar skriešanu. Pēc tam universitātē agriezos, nomācījos tur četrus gadus, taču galu galā to tā arī nepabeidzu. Kopumā jāsaka, ka mans izglītības ceļš vispār ir bijis diezgan īpašs, jo vienmēr esmu daudz mācījies un mācos joprojām - gan no saviem līdzcilvēkiem, gan no dažādiem mentoriem un pasniedzējiem. Ja godīgi - nekad neesmu uzskatījis, ka diploms kādā no augstskolām man varētu kaut ko dot, tāpēc nevienu universitātēm, kurā iestājos, tā arī nepabeidzu. Visticamāk, tas saistīts ar to, ka galvenokārt mācījos svešu mērķu vadīts. To gan es sapratu tikai vēlāk, un tagad vairs tā nedaru. Šī iemesla dēļ, pieņemot darbā jaunus cilvēkus, viņu izglītībai īpašu nozīmi nepievēršu, jo, manuprāt, ir daudz citas, vērtīgākas un nozīmīgākas kvalitātes,” spriež V.Priedītis. 

Visu rakstu lasiet 5.septembra žurnālā Dienas Bizness!

ABONĒJIET, lasiet elektroniski vai meklējiet preses tirdzniecības vietās!

Abonē arī digitāli!